Wpis z mikrobloga

@turek44: To nie przez niż demograficzny :D faceci podbijają do każdej ładnej laski, a laski wybrzydzają w facetach. Więc na jedną laskę przypada wiele chętnych parówek, im ładniejsza tym więcej. Gdzie laska wybiera tego najlepszego. A że Ci najlepsi mają po kilka lasek, to masz zwyczajnie #!$%@? na takich portalach.

Ogólnie to nie polecam, jeżeli nie jesteś 8-9/10 facetem to portale randkowe nie są dla Ciebie - to są miejsca dla
@johny-kalesonny:

To nie przez niż demograficzny :D faceci podbijają do każdej ładnej laski, a laski wybrzydzają w facetach. Więc na jedną laskę przypada wiele chętnych parówek, im ładniejsza tym więcej. Gdzie laska wybiera tego najlepszego. A że Ci najlepsi mają po kilka lasek, to masz zwyczajnie #!$%@? na takich portalach.


To też prawda
@Inconsistent: Tak działa poligamia, kumplu :D. Śmietanka najlepszych facetów rucha wszystkie chętne laski powyżej 6/10, jak u naszych kuzynów szympansów. Monogamia jest sztuczna, wymuszona - i działa głównie na rzecz facetów (ci gorsi też dostają partnerki), a nawet jak istniała, to laski pruły się za plecami z tymi lepszymi facetami, tak samo faceci pruli się ze wszystkimi chętnymi laskami. Stąd jak teraz monogamia umiera, to wracamy do naturalnego porządku rzeczy.

I
johny-kalesonny - @Inconsistent: Tak działa poligamia, kumplu :D. Śmietanka najlepszy...

źródło: comment_7NHeJfSZKdHJ2pqSjPxIIIQc5Al9nPm3.gif

Pobierz
@mati1990 Jeśli nawiązanie do opisu, zarzucenie tematem czy żartobliwym tekstem na początku rozmowy kiedy się nie znacie i chcesz ją zainteresować jest dla ciebie gierką i błaznowaniem to nie dziwi mnie niepowodzenie :(
@mati1990: Kiedyś moja koleżanka pokazała mi to ile wiadomości dostaje i musiałaby mieć dodatkowy etat na pisanie z nimi wszystkimi.. Jak nie jesteś 8/10 to nie licz tam na coś więcej. Wyrwiesz maksymalnie jakiegoś paszteta 2/10
Wyrobienie się na ten poziom będzie mnie kosztowało dziesiątki tysięcy złotych a na moją niekorzyść działa czas.. Dlatego wole emigrować.