Wpis z mikrobloga

@mati1990: Można pisać za pieniądze. Podoba ci sie kobieta nie dala ci serduszka to napiszesz to niej z kontem premium czy czyms tam nie pamietam gówno wywalilem. Dla podniesienia własnego ego. Rucha się i tak z alfa
  • Odpowiedz
@Odrzucony: aż tak nisko nie upadłem żeby płacić na badoo, podniesienie ego? przecież efekt jest wręcz przeciwny nie dała serduszka, zapłaciłem żeby móc do niej napisać a i tak się nie odezwała? to jeszcze bardziej obniża samoocenę
  • Odpowiedz
@MuchomorCzerwony: trudno, nie umiem tego zmienić i czemu żałosny że nie nauczyłem się bycia towarzyskim? nie zmuszę kogoś do rozmowy mogę tylko zacząć, a że dla ciebie to normalne i nie masz problemu z nawiązywaniem kontaktów z ludźmi to brawo dla ciebie są tacy dla których do abstrakcja
  • Odpowiedz
@mati1990: Ludzie nie chcą z tobą przebywać, bo jesteś płaczliwa #!$%@?. Jak wszystkie przegrywy kultywujące swoje #!$%@?. Jesteś (jesteście) #!$%@? płaczkiem który się użala nad sobą. O bububu jaki ja jestem biedny bo mnie mama nie nauczyła jak się odezwać do ludzi, a w podstawówce podpieralem ściany na dyskotece. Jak dzieci.
  • Odpowiedz
@mati1990: Czy ja jestem twoja matka, czy twoim ojcem że mam ci rozwiązania dać na tacy? Dobra, mimo wszystko poratuje cię dobra radą. Zanim będziesz zagadywać do dziewczyn, czy w jakiś inny sposób wychodzić z przegrywy zastosuj radę która dał Linda w "szczęśliwego nowego Yorku" czyli zrób coś ze swoją polska morda. Uśmiechaj się dużo, patrz w lustro i szczerz mordę - oszukaj siebie że jesteś szczęśliwy. Znajdą się ludzie którzy
  • Odpowiedz