Wpis z mikrobloga

@bastek66:

pewniaki Violet Evergarden, Overlord II, Fate/EXTRA Last Encore (fate od Shaftu (ʘʘ) )

na próbę: Karakai Jouzu no Takagi-san (chyba jakieś okruchy, dobrze oceniona manga to zobaczę), Yuru Camp (ładne miało backgroundy i muzykę w zwiastunie), citrus (dobrze ocenione yuri), Ryuuou no Oshigoto! (komedyjka z shogi jako wątkiem przewodnim), Uchuu yori mo Tooi Basho, Koi wa Ameagari no You ni (romans)

jak zwykle mam też jeszcze
@bastek66: jak na razie tylko kontynuacje, czyli Overlord i Nanatsu no Taizai, a do tego tytuły z zeszłego sezonu, które przechodzą na ten. Reszta wyjdzie pewnie później, jak już się pokaże hajp na konkretne serie, może mnie coś zainteresuje.
właściwie czekam tylko na Pop Team Epic

jak będę miał nadmiar wolnego czasu to oprócz tego może obejrzę jeszcze Nanatsu no Taizai, dopóki pierwszy sezon mam świeżo w pamięci
Karakai Jouzu no Takagi-san

@Garindor: To komedyjka dwóch dzieciakach, dziewczyna droczy się z chłopakiem w każdym chapterze. Tylko nie spodziewaj się progresu. Ostatnio manga zrobiła się tak popularna że dostała spin-off o matce droczącej się z córką.

citrus (dobrze ocenione yuri)

Nie, Shitrus to gówno

Ryuuou no Oshigoto! (komedyjka z shogi jako wątkiem przewodnim)

Loli harem z shogi jako wątkiem przewodnim.
@bastek66:

Tylko nie spodziewaj się progresu.


No to niestety rak serii anime.

Nie, Shitrus to gówno


cóż, przekonam się osobiście, najwyżej czas marnując bo nie oglądałem jeszcze nic z tego "gatunku", a choć kreska widzę ładna, a może polecasz jakiś tytuł tego typu?

Loli harem z shogi jako wątkiem przewodnim.


hmm, zwiastun skojarzył mi się jakoś z Eromanga-sensei (drop po odcinku tego raka), zatem widać nieprzypadkowo
No to niestety rak serii anime.

@Garindor: Nie, na tym ta seria polega. Krótkie sceny z ich młodości bo wiadomo że się pobiorą. Dlatego mam nadzieję że to będzie short bo anime normalnej długości sprawi że banda ludzi będzie miała idiotyczne oczekiwania.

Sorry, nienawidzę yuri. Yuribaity są znośne, tylko trzeba unikać dyskusji z yurifagami.