Wpis z mikrobloga

Ale akcja! Jakiś chłystek przyniósł sobie kolekcję sprejów i rozpoczął dumne niszczenie elewacji na skateparku. Do malującego wandala podeszło chwilę później dwóch mężczyzn i powiedziało "Odłóż ten sprej, policja" na co młodzieniec krzyknął "akurat!" i psiknął pierwszemu sprejem w oczy. To spowodowało eskalację sytuacji i szarpaninę w której... młodzieniec WYCIAGNĄŁ KASTET. Miał jednak pecha bo dwójka mężczyzn faktycznie okazała się policjantami bez munduru i teraz młody leży skuty. No to cyk! - napaść na funkcjonariusza z użyciem broni białej.
Co najlepsze, gdy policjant spytał się go o wiek to odparł że "wczoraj skończył 15". o lol... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mnóstwo ludzi na placu zabaw ale znajdują się - odgonieni - po drugiej stronie.
#hehszki #policja #afera #ciekawostki #deskorolka #dzieci #patologiazmiasta #krakow #barbie
Bunch - Ale akcja! Jakiś chłystek przyniósł sobie kolekcję sprejów i rozpoczął dumne ...

źródło: kurde-jednak-faktycznie

Pobierz
  • 170
  • Odpowiedz
@Bunch nawet gdyby nie byli policjantami to co trzeba mieć w głowie by na 2 dorosłych facetów zwracających ci na coś uwagę wyciągnąć kastet mając 15 lat xD
Dobrze tak patusowi
  • Odpowiedz
@Bunch: Można powiedzieć, że miał farta. Jakby to nie była policja to mógłby o wiele gorzej skończyć, chyba że sparaliżowałby ich śmiech po zobaczeniu kastetu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bunch: No debil. Natomiast policjanci po cywilnemu nie wiem czemu ale najczęściej wyglądają jak patusy których łapią.

Natomiast w wieku 15 lat nie skakałem do ludzi starszych ode mnie jak jeszcze akurat robiłem jakaś przypałówą rzecz.

Natomiast @mecenassrenas ma rację. Ich też obowiązują jednak przepisy przy interwencji.
  • Odpowiedz
@stan-tookie-1 po tym gdy już powiedział że jest z policji? A jak ci się wydaje?

@mecenassrenas bo policjant to powiedział? Zresztą co to zmienia? Typ od razu psiknął sprayem w twarz komuś kto zwrócił mu uwagę. Jeśli to by nie był policjant to by nie było problemu? Xd
  • Odpowiedz