Wpis z mikrobloga

Bracia #!$%@?, jak ja ich #!$%@? nienawidzę

Parę miesięcy temu w moim liceum narodził się pomysł aby pozapraszać absolwentów mojej szkoły, którzy coś osiągnęli w życiu. Celem było pokazanie uczniom, jakie fajne życie można mieć po tej szkole. Zanim ktokolwiek został zaproszony potrzebna była osoba która zrobi plakaty na spotkania z gośćmi. Jako że jakoś amatorsko umiem posługiwać się Photoshopem i coś kiedyś zrobiłem dla szkoły, wybrano mnie ponownie. Nie paliłem się do tego, ale dostałem dodatkową ocenę z polskiego więc no.

Robiłem sobie plakaty na te spotkania, wysyłałem do nauczycieli i wszystko było cacy. Dzisiaj wstaję spóźniony do szkoły, patrzę na messengera a tam parę wiadomości co ja #!$%@?łem i w ogóle że beka. Ja takie wtf, o co chodzi, ale idę spać dalej. Wstaję godzinę później i widzę zdjęcie rozwieszonych plakatów ze zdjęciem braci Golec xD Zdziwiłem się bo wszystko pod względem stylu było bardzo podobne, jedynie format, momentami widoczne piksele i tło rozmazane. Nie wiem jak to się stało, ale szanuję kogoś za pomysł i chęci. Skończyło się tak że godzinę po tym jak przyszedłem do szkoły wszystko było zerwane ale i tak długo się utrzymało.


#braciagolec ##!$%@? #heheszki #czystyubaw
as25_cule - Bracia #!$%@?, jak ja ich #!$%@? nienawidzę

 Parę miesięcy temu w moim...

źródło: comment_IAU6AWvQXl6Z2oWZsFLbssxcrmnVeWKG.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz