Wpis z mikrobloga

Weszłam dziś rano na twitter i fejsbuk i oba portale zawalone poniższym zdjęciem. Nie wiem co pan Biedroń chciał tym zdjęciem przekazać, wg mnie jest wulgarne, obrzydliwe i dosłownie nawiązuje do seksu i homoseksualizmu.
Wrzucając takie zdjęcia, sam się uprzedmiotawia i sprowadza do poziomu geja co lubi w pupę.

Jakie zdanie mają mirki?

#kiciochpyta #4konserwy #neuropa #homoseksualizm #bekazlewactwa
a.....5 - Weszłam dziś rano na twitter i fejsbuk i oba portale zawalone poniższym zdj...

źródło: comment_SHiMyWmNJbTBLyCv0nZAcncBPFrzRItX.jpg

Pobierz
  • 162
  • Odpowiedz
Ma taki dystans, że jest pedziem, że mósi epatować tym 24/7 nawet biorąc udział w akcji charytatywnej..

@50HerbatGreya: cały ten wątek to toczenie beki z idiotki która łyknęła fejkowe zdjęcie, ale widzę że jesteś dżentelmenem, nie pozwoliłeś, żeby dama sama się błaźniła i zdecydowałeś, że zbłaźnisz się razem z nią. gratuluję, odznaka pelikana wędruje również do ciebie.

Normalny człowiek wymiotuje widząc, jak ktoś na siłe epatuje swoją orientacją.

Nie, normalnemu człowiekowi,
  • Odpowiedz
ale widzę że jesteś dżentelmenem, nie pozwoliłeś, żeby dama sama się błaźniła i zdecydowałeś, że zbłaźnisz się razem z nią. gratuluję, odznaka pelikana wędruje również do ciebie.


@advert: Skąd pomysł, że mój post był motywowany tym, że opka jest kobietą? Szambo kompleksów z ciebie właśnei wybiło.
  • Odpowiedz
wg mnie jest wulgarne, obrzydliwe i dosłownie nawiązuje do seksu i homoseksualizmu.


@alejandra15: A według mnie jest odważne i żartobliwe, a seks i homoseksualizm nie są zabronione więc czemu do nich nie nawiązywać? :)
  • Odpowiedz
@alejandra15: ja tam się zgadzam z Tobą, to jest bardzo płytkie i grające na prymitywnych uczuciach. Nie szukaj opinii na wykopie, to w większość zbieranina zjebów, dla których im gorzej, tym lepiej.
  • Odpowiedz
@alejandra15: Jak to do tej pory to najbardziej prawaków obchodzi co ktoś robi z drugą osobą, wszędzie widzą skojarzenia z dupą i seksem, oczywiście tylko homoseksualnym. Ach ten wulgarny biedroń, pedał, śmie stać z tabliczką w dłoniach i sfotoszopowanym tekstem. Zgorszenie i wulgarność, zamknąć go za to w pierdlu XDDDDD
  • Odpowiedz