Wpis z mikrobloga

#handlujzzielonym

Dziś mam na stanie sześć sztuk fajnych komputerów opartych o najnowsze procesory Intel Core 8Gen.
Warto zwrócić na to uwagę, gdyż różnica w wydajności między i5-7200U względem i5-8250U wynosi około 30%. W końcu seria U ma w zanadrzu 4 rdzenie 8 wątków. 8GB RAM i dysk SSD w akompaniamencie MX150 pozwoli używać komputera w praktycznie każdym zastosowaniu czyniąc całość kompletem o świetnej proporcji ceny do wydajności.

W magazynie również 17 szt. ciekawych obudów ATX, także jak ktoś zainteresowany to niech śmiało pyta, możemy zrobić na ich bazie całe zestawy i wysłać już gotowe do używania :-)

Potrzebujesz podzespołów komputerowych/peryferiów/laptopów/całego PC'ta? Zapytaj o cenę! :-)

Dla nowych, o co chodzi:


#handlujzzielonym #sprzetkomputerowy #pcmasterrace #komputery #zakupy #ogloszenie #katowice #sosnowiec #sprzedam #pcmasterrace #laptopy #it #pc #ssd #intel #lenovo
zielony041 - #handlujzzielonym

Dziś mam na stanie sześć sztuk fajnych komputerów o...

źródło: comment_vNBniduXFu5aMt9XnJy3X6pb4chZBdlZ.jpg

Pobierz
  • 7
@zielony041: a można wiedzieć, tak konkretniej kim jesteś? Przedstawiciel jakiś handlowy, pracownik sklepu, serwisant, masz własne dg, jakiś sklep internetowy albo online? Czy te laptopy to NÓWKI SZTUKI, czy też "nowe ale pochodzą z oficjalnego programu naprawy Lenovo EU" ;) ?
@starypryk: Nowe sztuki z polskiej dystrybucji. Mam swoją DG o charakterze informatycznym, pod koniec zeszłego roku otworzyłem sklep i serwis komputerowy na śląsku. Jestem również m. in. "partnerem Lenovo". Komputery nie pochodzą z żadnej akcji "odnawiania" w zasadzie chyba tych modeli jeszcze takich nie ma bo to świeżynki na rynku. Jeśli tak by było od razu zaznaczyłbym to w ofercie. Jeśli chcesz to mogę po kolacji wrzucić zdjęcia naklejek na kartonach.