Wpis z mikrobloga

@Honor_PL: @Honor_PL: Mirki i Mirabelki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Chcemy zaprosić Was do testów flagowego smartfona – Honor 9. Model jest świetnie wykonany i urzeka designem. Do tego prezentuje bardzo dobre parametry: ma dużą pamięć (64 GB) i pojemną baterię, która umożliwia długą i intensywną pracę na jednym ładowaniu (3 200 mAh). Bardzo dobrą wydajność zapewniają m.in. pamięć RAM 4 GB i ośmiordzeniowy procesor Kirin 960, dzięki czemu uruchamianie i działanie aplikacji jest szybkie i płynne. Sporo frajdy zapewnia również aparat. No, ale (!) to jest nasza opinia. Dlategojesteśmy ciekawi, jakie będą Wasze wrażenia i opinie?

Na potrzeby "wykopowych" testów zarezerwowaliśmy dziewięć modeli Honor 9. Trafią w ręce dziewięciu osób, które – rzecz oczywista - będą zainteresowane testami, ale jednocześnie w przekonujący sposób wyjaśnią nam w komentarzach poniżej, dlaczego chcielibyście przetestować Honor 9? Co szczególnie interesuje Was w tym flagowcu? Z jakimi modelami innych marek chcielibyście porównać Honora?

Czekamy na Wasze komentarze poniżej do 29 stycznia. Potem będziemy potrzebować kilku dni, aby przeczytacz i wybrać dziewięciu testerów, do których wyślemy Honor 9.

#android #androiddev #honor #honor8 #honor7x #xiaomi #mi6 #mi5 #lenovo #asus #samsung #nokia #htc #oneplus #iphone #huawei #motorola #lg #sony #smartfon
HonorPL - @HonorPL: @Honor_PL: Mirki i Mirabelki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

C...

źródło: comment_vMzIouseiYsentIWonHc1BMIe9YztSzQ.jpg

Pobierz
  • 655
@Honor_PL: Mam doświadzczenie z EMUI, porównałbym chętnie Huawei P9 Lite i Honora 8 do takiego Honora 9. Szczególnie interesuje mnie wydajność na baterii + zmiana przyzwyczajeń związanych z lokalizacją czytnika linii papilarnych
@Honor_PL: Ja chętnie przetestuję.

Do telefonów mam dość specyficzne wymagania i na rynku jest mało modeli, które je potrafią spełnić, więc dając mi do testu ten telefon podejmujecie duże ryzyko negatywnej opinii, ale jak jesteście pewni swojego produktu, to podejmijcie rękawicę.

Obecnie mam p9lite 2016 i najwyższa pora go zmienić, więc jeśli Wasza propozycja w testach wypadnie u mnie pomyślnie, to kto wie, czy honor 9 nie zagości u mnie na
@Honor_PL:

Co szczególnie interesuje Was w tym flagowcu?


Jeżeli test miałby być miarodajny, to informacja, co szczególnie jest interesujące przed testem w testowanym telefonie mogłaby zakłamać wyniki (bo to nastawianie się na taką, a nie inną jakość i konfrontacja z oczekiwanymi wynikami, a nie z rzeczywistością).

Z jakimi modelami innych marek chcielibyście porównać Honora?


To nie ma znaczenia, bo każdy chciałby z czymś innym. Nie dogodzisz każdemu.

Dlaczego chcielibyście przetestować Honor
@Honor_PL myślę że mogę być testerem jako przedstawiciel nastolatka 17-18 lat, który spróbuje merytorycznie ocenić telefon dla tej kategorii wiekowej. Znam się na nowych technologiach oraz jestem na bieżąco więc myślę że się nadam. Jestem również ciekawy czy faktycznie aparat jest tak dobry jak się zapowiada
@Honor_PL: Egzemplarz testowy trzeba będzie zwrócić? Jeśli nie to fajnie, bo przydałby mi się jakiś nowy telefon od Huawei, by sprawdzić na Waszych smartfonach stabilność tworzonych przeze mnie aplikacji. Bo jesteście na drugim miejscu pod względem ilości "crashy występujących na specyficznych urządzeniach", na pierwszym miejscu pod tym względem stoi Samsung xD
Honor 9


@Honor_PL: biere

Tak serio, chętnie porównam ze starszym bratem - Huawei P8 lite który śmiga na Androidzie 6.0 i starszym EMUI serii 4.
Jestem fanem smartfonów poniżej 150 mm, nawet kosztem ekranu, z uwagi na wygodę korzystania. Widzę że Honor jest nieco cięższy (~20 g) przy podobnych wymiarach. Chętnie sprawdzę jak będzie służył w codziennych zadaniach studentowi/informatykowi - nawigacja, internety, bateria, zabijanie czasu na wykładach, płynność przy korzystaniu z
@Honor_PL: Cześć jestem Przemek mam 25 lat pracuje w branży IT jako tester. Choć na co dzień zajmuję się testowaniem aplikacji to z miłą chęcią spróbowałbym się w testowaniu sprzętu. Podstawą testów były by testy funkcjonalne, czyli testowanie aplikacji pod względem intuicyjności, poprawności działania. Będą to oczywiście testy czarnoskrzynkowe gdyż nie mam wglądu w kody apliacji. Co do testów sprzętu, najlepiej sprawdzą się testy wydajnościowe, zmierzymy czas pracy na baterii przy
@Honor_PL: jakoś huawei nigdy na mnie dużego wrażenia nie zrobił, poza w miarę fajnym designem telefonów, oprogramowanie a raczej nakładka taka sobie, dużo znajomych też na nią narzeka - tak więc może ten telefon mnie zaskoczy i zszokuje ;) Porównywać mogę do mojego OnePlus 5T, który według mnie na chwilę obecną jest najbardziej wartym uwagi smartfonem ;)
Co szczególnie interesuje Was w tym flagowcu?

@Honor_PL: To samo co w innych telefonach, od podstawy jakość wykonania, ekran, szybkość działania na starcie i po pewnym czasie, jak radzi sobie bateria (a jestem harduserem), aparat i głównie procesor.
I to chyba właśnie procesor najbardziej mnie tutaj ciekawi. Z honorem miałem styczność jedynie w Szanghaju kiedy bawiłem się różnymi modelami, lecz jak to jest zawsze z telefonami na wystawie, nie da się