Wpis z mikrobloga

@Honor_PL: @Honor_PL: Mirki i Mirabelki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Chcemy zaprosić Was do testów flagowego smartfona – Honor 9. Model jest świetnie wykonany i urzeka designem. Do tego prezentuje bardzo dobre parametry: ma dużą pamięć (64 GB) i pojemną baterię, która umożliwia długą i intensywną pracę na jednym ładowaniu (3 200 mAh). Bardzo dobrą wydajność zapewniają m.in. pamięć RAM 4 GB i ośmiordzeniowy procesor Kirin 960, dzięki czemu uruchamianie i działanie aplikacji jest szybkie i płynne. Sporo frajdy zapewnia również aparat. No, ale (!) to jest nasza opinia. Dlategojesteśmy ciekawi, jakie będą Wasze wrażenia i opinie?

Na potrzeby "wykopowych" testów zarezerwowaliśmy dziewięć modeli Honor 9. Trafią w ręce dziewięciu osób, które – rzecz oczywista - będą zainteresowane testami, ale jednocześnie w przekonujący sposób wyjaśnią nam w komentarzach poniżej, dlaczego chcielibyście przetestować Honor 9? Co szczególnie interesuje Was w tym flagowcu? Z jakimi modelami innych marek chcielibyście porównać Honora?

Czekamy na Wasze komentarze poniżej do 29 stycznia. Potem będziemy potrzebować kilku dni, aby przeczytacz i wybrać dziewięciu testerów, do których wyślemy Honor 9.

#android #androiddev #honor #honor8 #honor7x #xiaomi #mi6 #mi5 #lenovo #asus #samsung #nokia #htc #oneplus #iphone #huawei #motorola #lg #sony #smartfon
HonorPL - @HonorPL: @Honor_PL: Mirki i Mirabelki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

C...

źródło: comment_vMzIouseiYsentIWonHc1BMIe9YztSzQ.jpg

Pobierz
  • 655
@Honor_PL:
Do sprawdzenia od strony "wewnętrznej":
- zasięgi wewnątrz miastowe jak i poza miastowe + jak to jest z tym b20, jedne źródła podają, że jest, a inne że nie ma
- bateria - 3,2k mAh przy takim procesorze - potrzyma dłużej niż 4h pracy?
- aparat przy SŁABYM oświetleniu. Szczerze mówiąc, to aktualnie chyba poza Iphone'ami to nie ma telefonów robiące tak świetne zdjęcia przy słabszym oświetleniu
- naświetlanie bez
@Honor_PL: Aktualnie porównałbym go do Honora7, którego użytkuje od ponad 2 lat. Zastanawiam się właśnie nad wymianą na nowy model, w tym pod uwagę biere Honor9, chociaż wiadomo #xiaomilepsze
Zastanawiam się nad użytkowaniem dualsima na 9 - w siódemce jest Aktywny co jest mega spoko opcją. Porównanie aparatu i długości pracy baterii w #pokemongo ( ͡° ͜ʖ ͡°) + prędkość ładowania. W starym jest system szybkiego ładowania
Honor 9


https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8704&idPhone2=7454

Porównanie do starej motoroli x play, poza numerkami w benchmarkach które dla zwykłego użytkowania mają niewielkie znaczenie:
+ odblokowanie odciskiem palca, brakuje mi tego w telefonie
+ więcej pamięci RAM
- gorsza bateria
- starszy system niż w telefonie wydanym ponad 2 lata temu! L O L

Reszta parametrów zbliżona, nic innowacyjnego , nic nowego, cena x 2 - zakup tego to totalna pomyłka ( ͡º ͜ʖ
@Honor_PL 4 szajomi z rzędu, więc z ciekawości mogę dostać taki. Jestem Polakiem, za darmo wezmę. Za darmo to i ocet dobry, jak to mówią( )
@Honor_PL jestem zafascynowany nowymi technologiami i z tego powodu zmieniam średnio samrfon co 3 4 miesiące. Miałem większość flagowców ale nigdy nie miałem Huawei, kiedyś mało co nie kupiłem honora 6 ale padło na Samsunga. Obecnie jestem posiadaczem oneplus5t oraz iPhona 7plus. Z wielką przyjemnością przetestuje honora i podzielę się z moimi znajomymi jak i wykopowymi ekspertami moją opinią na temat tego fona. Może mnie tak urzeknie,że następnym telefonem będzie coś od
@Honor_PL: Przetestowałbym go pod kątem przeciętnego użytkownika - bez wchodzenia w najmniejsze szczegóły, ale za to z uwzględnieniem wszystkich cech, które przydają się w codziennym użytkowaniu, jak np. pojemność baterii, szybkość działania, aparat, itd.

W związku z tym, iż obecnie używam androida w wersji 6.0, przesiadka na "siódemkę" pozwoliłaby mi na świeże spojrzenie na funkcjonalność systemu i nakładki (obecnie pracuję na oxygen 3.1.4 na OnePlus X).
@Honor_PL chce go przetestować ponieważ rozważałem kupna Honora 8 , jednak zrezygnowałem i chciałbym stwierdzić czy faktycznie glowa boli gdy kilka dni pod rząd śpi się z telefonem w łóżku. A i chce sprawdzić czy faktycznie będę żałował że nie kupiłem. Porównanie z Chińskim flagowcem Oneplus 5. Chiny vs. Chiny. #!$%@? i tka nie wygram
@Honor_PL Chętnie przetestowałbym #honor9 pod kątem codziennego użytkowania i funkcjonalności w odniesieniu do oferowanej ceny za ten model. Kryterium jakość vs cena było głównym przy wyborze OnePlus 5T, który obecnie posiadam i jestem bardzo ciekawy jak wyglądałoby porównanie obu tych modeli. Przed wszystkimi moimi zakupami dokonuję dokładnej analizy możliwości technicznych danego urządzenia, gdyż na co dzień pracuję w branży IT i lubię wiedzieć, czy wydane pieniądze są warte jakości sprzętu, który kupuję
@Honor_PL: Chce go przetestować ponieważ smartfon jest moim podstawowym narzędziem pracy. Pracuje jako kierownik kontraktu (w branży budowlanej), gdzie pokonuje średnio 9 (dziwny zbieg okoliczności z liczbą (ʘʘ) ) tysięcy kilometrów miesięcznie po całej Polsce. Bardzo dużą część czasu spędzam w aucie służbowym dlatego od smartfona wymagam aby stanowił moje mobilne biuro. Głównie telefonu używam w trybie dual sim (prywatny + służbowy), w trakcie jazdy nieodzownym elementem