Wpis z mikrobloga

Już prawie północ, a ja spięłam dupsko i tak jak leżałam, tak postanowiłam, że kolejny raz sobie poćwiczę.
Jestem leniwą bulą, ale kilka dni temu uświadomiłam sobie, Mircy, że jak nie zacznę czegoś ze sobą robić, to spasę się jak te przysłowiowe, stereotypowe kobiety, które tyją zaraz po ślubie :D
Pijcie ze mno kompot, ja tam jestem z siebie dumna jak cholera ()
Ps tak, ćwiczyłam w rajstopach, jak pisałam wcześniej, to był impuls, założyłam tylko sportowe buty i jazda, więc proszę nie hejtować :>

Prawie #mikrokoksy :D
takdali - Już prawie północ, a ja spięłam dupsko i tak jak leżałam, tak postanowiłam,...

źródło: comment_Zw1wNlj2aEoZsXhBNlvjKASLpuk8nkFl.jpg

Pobierz
  • 95
  • Odpowiedz
  • 0
@Dox3l ło #!$%@?... Zaspany przeglądam wpis i myślę kiedy #!$%@? napisałem komentarz ( ͡º ͜ʖ͡º) a mamy indetyxzny avatar ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@takdali: gratulacje. Ja ze swoją też zaczęliśmy ćwiczyć, bo nam się kilka kg przybrało od jesieni, ale mamy czas do kwietnia, więc nie powinno być źle ;)

PS. Nie mogę z wykopów, którzy mają ból dupy o zdjęcie nóg, jakby ich nie widzieli codziennie na ulicy :)
  • Odpowiedz
@takdali: Jak masz większą motywację dzięki zdjęciu wstawionym tutaj, to wstawiaj codziennie. 2 tygodnie wcześniej też zaczęłam ćwiczyć, no i 2 tygodnie temu również skończyłam (,)
  • Odpowiedz
Jestem leniwą bulą, ale kilka dni temu uświadomiłam sobie, Mircy, że jak nie zacznę czegoś ze sobą robić, to spasę się jak te przysłowiowe, stereotypowe kobiety, które tyją zaraz po ślubie :D


@takdali: przymknęłabym oko na rajstopy, ALE te słowa to już totalny miód na serce mizoginów xDDDDDD

  • Odpowiedz