Wpis z mikrobloga

Co sie #!$%@?ło mirki to ja nawet nie..
Koleś z roku poszedł do prowadzącego żaląc się że dostał 3.5, a laski które od niego spisywały (wymienił z nazwiska) 5.0 XDDD Ten się #!$%@?ł i #!$%@?ł wszystkich XD
#bekazpodludzi #studbaza
  • 132
  • Odpowiedz
@Bjarnii: #!$%@? to sie powinno takich pozalsieboze profesorkow, ktorzy daja oceny za dupe i cycki. kto wie, moze nawet daly dupy za te oceny. polskie szkolnictwo. tfu. nic dziwnego ze jestesmy montownia europy
  • Odpowiedz
@vegetassj1: chodzi o to że moim zdaniem to #!$%@? zachowanie. Teoretycznie student może się odwoływać do jakiejś komisji uczelnianej - napisał pracę, merytorycznie dobrze, a egzaminator oblał bo tamten zachowuje się nieetycznie? Egzaminator nie jest od tego tylko od sprawdzania merytoryki testów.
  • Odpowiedz
@vegetassj1: Czyli komuna.
A skąd przeświadczenie, że to są koledzy? Może się nie lubią?Co to w ogóle za zwrot "na kolegów się nie donosi" wtf, a później płaczą, że lekarz im wycina nie to co trzeba.
W tej Polsce zawsze będzie panowała beznadzieja, bo wszędzie przyzwolenie na bylejakość. Studia dobitnie pokazują. 400 miejsce nie robi się samo z siebie.
  • Odpowiedz
@savanna: w liceum kumpel z ławki ściągał ode mnie przy każdej możliwej okazji i szło mu tak średnio. W końcu na jednym ze sprawdzianów nie miał możliwości ściągania i o ironio napisał go na dużo lepszą ocenę niż zwykle. Nauczyciel jak to zobaczył to oczywiście "ty to na pewno ściągałeś", cała klasa myślała podobnie. Ale skończyło się tylko na tym, że już nie siedzieliśmy razem na sprawdzianach ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@Czarodziej101: kolega studiował na mechanicznym. Uczył się tam o metodach spawania nie występujących w przygrodzie od lat 60tych....Całe moje studia na PWR widziałem jak prowadzący czytają wykłady z pożółkłych kartek.
Teraz robią to z powerpointów, one mają to do siebie, że nie żółkną, ale czasem data utworzenia zostaje widoczna
...albo lista książek do przedmiotów programistycznych które były wydane 20 lat temu. Chciałbyś sobie zaśmiecać głowę rzeczami nieaktualnymi?
  • Odpowiedz
@Czarodziej101: ONI udają, że nas uczą, MY udajemy, że się tego uczymy.
Ze świeczką szukać doktora, który potrafi "zapalić" słuchających studentów swoim przedmiotem.

Cytuję jednego z nich : "Wykłady są dla tych co nie czytają książek"
  • Odpowiedz
@wiecejszatana: @Azai w sumie dobra metoda z tym - nie ma kogo obwiniać, bo nie jest to a) student, b) ktoś nam bliski znajomościami. Także no... Na łasce niełasce jesteś, chyba, że dobrze wpadniesz w oko "monitorowi"( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz