Wpis z mikrobloga

Czuję dobrze człowiek. Przed chwilą minąłem grupę wyglądającą na max gimbazjum wrzeszczącą "Zawsze i wszędzie...". Tak się złożyło, że kawałek dalej spotkałem patrol policji, któremu wskazałem właściwą drogę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pewnie bym tego nie zrobił, gdyby to nie były okolice dworca tylko jakieś zadupie i gdyby nie strach, który widziałem w oczach przechodniów. Młodzi na widok policji pewnie i tak po prostu zwieją, ale przynajmniej będzie spokój na dzielnicy.
Spodobały mi się słowa pana policjanta

Jak ich spotkamy to ich dojedziemy xD


#wroclaw #policja #oswiadczenie #ordnungmusssein
  • 14
  • Odpowiedz
@mokry_sen_polonisty: Tu nie chodzi o to, żeby policmajstry zrobiły coś tym dzieciom, tylko, żeby był spokój xD To nie były osoby cichutko piwkujace pod blokiem nie szkodzące nikomu, tylko hałasująca grupa, która oprócz przeszkadzania ludziom robi zły wizerunek miastu, bo wrzeszczy pijacko w miejscu, gdzie jest najwięcej przyjezdnych. Jakby Ci ktoś wrzeszczał pod oknem a na następny dzień musiałabyś iść do pracy, to też byś była zła, jakby sąsiad zadzwoniła po
  • Odpowiedz
@aWielki: jak byłem blisko to ludzie wokół mnie komentowali tylko pod nosem coś w stylu "gówniarze". Jak poszedłem dalej, gdzie nadal było słychać krzyki, ale nie widać było co się dokładnie dzieje, to ludzie nie wyglądali, jakby czuli się komfortowo
  • Odpowiedz