Wpis z mikrobloga

@robertx: zdecydowanie na środku, a jak już musi być z boku, to na lewym, ze względu płaskie strzały po ziemi, ale na pozycji skrajnej dużo traci w porównaniu do środka.
@arko123: Na środku mam Rui Costę, i jak bym nie kombinował, muszę mieć tam zawodnika prawonożnego, po prostu muszę - dlatego zostają dla Dybali dwie skrajne. Mówisz, że Dybala ma dobre płaskie strzały po ziemi, na coś jeszcze warto zwrócić uwagę? Jak mi się będzie nim dobrze grało, to mam plan na napad 3x śpo Aguero Costa i Dybala, i jako samotny napastnik Crespo - ale dużo zależy własnie od tego
@robertx:
Wg mnie największa zaleta Dybali to strzały w każdej możliwej postaci(z naciskiem na finezyjne i płaskie) i drybling w każdej możliwej postaci(z naciskiem na drybling zwyczajnie, lewym analogiem). Z wad to oczywiście siła - nie ma co się przepychać z innymi zawodnikami nim. To co świetnie działa dla tej karty, to przepuszczenie sobie piłki z użyciem no-touch drybling, tak żeby zyskać trochę wolnej przestrzeni. Wtedy już można zrobić wszystko.

A
@arko123: @TheRahr: Pograłem kilkanaście meczy Dybalą, i na prawym ŚPO sprawuje się zajebiście - szybki, zwinny, z dobrym dryblingiem i wykończeniem. Zejście do środka na lewą nogę i strzał, też bardzo fajnie się sprawdza. Na lewym ŚPO tak jak mówiłeś kompletnie mi nie podchodzi, bo wszystko strzela wtedy z prawej nogi - za to na prawym jak znalazł, nawet jak mam w `70 minucie go zmieniać za Williana którego do
@robertx to troche dziwne bo powinienes strzelać na Lcam wszystko z lewej giry na prawy róg xD natomiast na prawej można korzystać z jego op finezyjnych strzałów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@TheRahr: Jestem na lewym skrzydle, dobiegam do linii końcowej 5 m od bramki, Berba spin i strzał z prawej giry po długim - jak nikt nie zablokuje to gol 9/10. Analogicznie z drugiej strony. Tak samo jak zbiegam do środka jeszcze przed polem karnym - z wewnętrznej nogi jakoś tak zawsze łatwiej się wydaje uderzyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)