Wpis z mikrobloga

#przegryw #polskacebulska #pracbaza
Ech... Praca za 1550 zł miesięcznie, brak różowego, wynajmowany pokój z którego tynk odchodzi ze ścian, brak auta, życia towarzyskiego, odmawianie sobie pierdół za 30 zł. I jak tak patrzę na moich rówieśników (23 lata) to aż płakać mi się chce, gdy widzę, jak rodzice im fundują wakacje w Egipcie, jak razem z partnerami/kami wynajmują dwupokojowe mieszkania. Ja nie dość, że nigdy nie miałem dziewczyny i nie zapowiada się, żebym ją już kiedykolwiek miał (no bo który różowy pasek zechce takiego dziada jak ja bez prawa jazdy i wynajmującego śmierdzący pokój?) Życie to porażka.()
  • 68
  • Odpowiedz
  • 0
@bornforwhat a na co potrzebuje czas przegryw z watku? Na gnicie przed kompem w brudnym pokoju? Chocby pracowal po 16 godzin dziennie bylby w lepszej sytuacji niz jest teraz. Po paru miesiacach mialby na jakis kurs, wycieczke (xd bo bez tego nie da sie zyc przeciez)i prawko.
  • Odpowiedz
  • 0
@bornforwhat Ponowie pytanie: co w zycie przegrywa wniesie gnicie przed kompem w brudnym pokoju? Czy nie lepiej poswiecic ten czas na prace? Praca to nie tylko wykonywanie polecen za pieniadze, to tez kontakt z ludzmi, nowe znajomosci, wymiana doswiadczen i rozwoj. Wracajac do pracy w fabryce, kazdy kto przepracowal choc pare miesiecy wie jak wyglada "praca" na nockach i drugiej zmianie gdy management idzie do domow. Wiec te Twoje 200 godzin to
  • Odpowiedz
@s8w8: mozna uczyc sie języka, jest wiele darmowej wiedzy online, można uprawiać sporty, można robić wiele rzeczy. . Wiem jak wyglada taka praca i wiem z jakimi ludźmi pracujesz, wiekszość to patola umysłowa, nie chce generalizować bo czasami poznasz w porzadku osoby. To zalezy od firmy, w niektorych firmach kierownictwo ma też zmiany na nockach.
  • Odpowiedz
  • 0
@bornforwhat mozna robic mnostwo rzeczy, a z calej palety mozliwosci autor posta wybral placz nad soba. Narzeka na brak kasy wiec podalem mu najszybsze i najlatwiejsze rozwiazanie. Oczywiscie ma to swoje wady ale od pracy wiecej niz zwykle przez pare miesiecy raczej nie umrze a odlozona kasa zostanie. Myslisz, ze gdy autor dalej bedzie pracowal po 8h to sie rozwinie? Nie, bedzie wracal z pracy i dalej tracil czas.
  • Odpowiedz