Wpis z mikrobloga

Czy istnieje jakiś porządny, chłodny rozświetlacz bez drobinek migrujących po całej twarzy? Przejrzałam cały asortyment Sephory i poza High Beam (który zużyła mi do cna #!$%@? młodsza siostra xD pół opakowania w miesiąc xD) nie widzę nic ciekawego, a chętnie coś zmienię. Lubię delikatny efekt tafli. Nie chcę palet rozświetlaczy typu Huda, bo i tak tego nie zużyję.
#kosmetyki #mirabelkopomusz #pokazkosmetyczke
  • 22
@pinkquartz: polecam paletkę rozświetlaczy wibo z rossmana, jeden z czterech kolorów jest idealnie chłodny i nie ma drobinek tylko daje połysk możliwy do zbudowania w piękną taflę, ale niekoniecznie ( ͡º ͜ʖ͡º)
@pinkquartz: ja uzywam takiego cuda- velvet spheres z kolorowki- jest zupelnie bezdrobinkowy i srebrno-bialy, dosc chlodny, zadnych cieplych tonow. Mam probke za 5 zl i starcza na wiele zuzyc, to jest tez mistrzostwo do bakingu- daje efekt takiej wypoczetej cery, mozna nim osiagnac efekt no make up- jakby nasza cera po prostu naturalnie tak blyszczala i byla tak zdrowa i wypoczeta, ale ze wzgledu na to ze jest bialy nie mozna
@pinkquartz może coś z make up revolution? Oni mają tych rozświetlaczy masę od brązowych do holo do wyboru do koloru. I który z wino lovely ma drobinki? Ten w okrągłym opakowaniu nie ma przecież...
@pinkquartz: napisałaś, że nie chcesz palet, ale ja jedvnak zaproponuję paletę-4 rozswietlacze, puder i bronzer o ile się nie mylę. Nie jestem pewna jak jest z brokatem ale jak będziesz w Sephorze to zawsze możesz zerknąć-promienna zima w cenie 99zl