Wpis z mikrobloga

  • 1
@Vasek: ja się modlę żeby wszystko im na scenie działało bo to znaczy ze szybciej się skończy, a to z kolei ze może się wyspie na jutro trochę :-)
  • Odpowiedz
  • 0
@pchzr: one są podczas preshow, później jak jest to co interesuje ludzi na sidescreenach te lampy świecą na 1%(!) ponieważ ważny jest content z ekranu i nikomu nie przeszkadzają. Podczas preshow(zdjęcie) tam nie ma żadnych informacji wymagających patrzenia ciagle w ekran a te lampy powoduja ze ludzie w których to swieci się nie zabija o własne nogi :)
  • Odpowiedz
@kajet24: odrazu jestem spokojniejszy:) nie denerwuje się tym prawym ekranem...jakoś wytrzyma do końca finału;) ostrość się troszkę sypie z prawej strony ale jest OK. Bardzo dobry pomysł z telewizorami przy scenie na dole bo z miejsc premium nie było jak oglądać telebimów
  • Odpowiedz
@kajet24: chodzi tutaj o te machanie światłami po widowni, bije po oczach jak się zapomni ze nadchodzi ten moment. Można podejść i poprosić o usunięcie konta? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie no, byłby przypal ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ps. Coś stało sie z lewym projektorem iż na kilkanaście minut obraz był ciemniejszy i lekko przebijał intensywna zieielnia?
  • Odpowiedz
@kajet24: Drogi Mireczku spisałeś się ba medal:) kozacka impreza. Odgłos z początku mapy z tego co kojarzę jest z gry ale usłyszałem pierwszy raz z basem i takim nagłośnieniem to pierwsze skojarzenie „ inni atakują mur jak w grze o tron”
  • Odpowiedz
@kajet24: jako osoba która już trochę dużych imprez przeżyła a top jeśli chodzi o oprawę audiowizualna to qlimax https://youtu.be/g8zGyFLEwvc muszę przyznać ze nie spodziewałem się ze tak dobrze wypadnie dota na imprezie masowej. Szczególnie robił wrażenie efekt dźwiękowy w ostatnim meczu o 3 miejsce gdy grający na Terrobladzie Miracle używał co 5 sec ulti...nie wiem czy dźwięk był jakoś podkręcony specjalnie dla tej umiejętności ale wbijało w fotel. Mam nadziej ze
  • Odpowiedz