Wpis z mikrobloga

Jednokołowy pojazd bagażowy... a ja głupi żyłem w przeświadczeniu że jedyne co się kwalifikuje to "taczka". Każdego dnia coś nowego. Wygląda to na super sprawę, bo nie poszerza roweru. Możesz pokazać jak to się trzyma roweru? Albo jak się nazywa, to sobie wyszukam sam.
@andale: Dlaczego nie rower typu gravel (bardzo często mają możliwość montowania bagażnika/sakw) ? Miałbyś też wtedy prawdopodobnie możliwość na przednie koło zamontowanie małych sakw.
Co to za rower ładny czerwoniutki ? ()

@andale: trochę się dziwie, że sobie nie próbujesz ułatwić życia i targasz taki mega zestaw. Zdjęcie wygląda jakby było robione 10 lat temu.
Okej, przejechałeś tak pewnie dziesiątki tysięcy kilometrów, ale obecnie można by to wszystko spakować w lekkie torby. Zapewne sam stelaż z twojej torby podsiodłowe waży ponad kilogram. Zresztą sama idea trzeciego koła jest dla mnie niezrozumiała, bo wszystko można na szosę/gravel zamocować. W każdym bądź razie kilometrów! Przynajmniej
@andale: hah, akurat dziś zdecydowałem, że jak tylko robi się ciepło to biorę urlop i robię wyprawę rowerową.
I rozpocząłem wstępne badania ile kosztują sakwy i reszta potrzebnego ekwipunku. I tak przeglądam mirko i nagle zdjęcie które oddaje to o czym cały dzień myślę (ʘʘ)
Właśnie rozpoczynam badanie twojego bloga :D Tacy ludzie jak Ty są niesamowicie inspirujący.
@andale: Dobrze Ci sie jeździ z extrawheelem? Nigdy nie używałem, ale znajomi, którzy z tym jeździli, piszą, że to mało stabilne i bardzo "buja" na boki, jak jest obciążone...
W tym zestawie robię średnio 3 tysiące km na jednej oponie.


Nieźle, a opony są trzy, czyli wystarczy aż na 9k km ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@emcter: najlepsze co możesz dostać na długie dystanse to marathon shwalbe, wytrzymują o wiele więcej tysięcy i +15 kg im niestraszne (i są w różnych wersjach, dają się w całkiem szerokim zakresie dopasować do roweru, nawierzchni i preferencji)

@andale: to