Wpis z mikrobloga

@andale:
Rower idealny, do wszystkiego, jako allrounder ~9kg z przełożeniem, pivotami pod vbrake i geometria zwarta. Do #!$%@? jak znalazł, duża okejka, sam będę zamawiał, ale jeszcze bardziej zwarte geo + stal i haki torowe...

Taka maszyna jest idealna do wszystkiego. Kropka.( ͡° ͜ʖ ͡°)

edit;
tak sobie żem spojrzał na te crosso zabawki

sprawdź http://www.blahol.pl/

mili chłopcy :-)
@Kapsula: No w szosie, to jeszcze zrozumiem, bo nie jest łatwo (ale da się! są do tego adaptery) przymocować bagażnik. Ale w mtb? Po co wozić dodatkowe ileś kg przyczepki, jak można zamontować bagaznik, do tego sakwy na tył, ewentualnie przednie. A bezpośrednio obciążony rower chyba jednak stabilniej się prowadzi (ale nie wiem, z przyczepką nie jeździłem, z sakwami i owszem).
> Na kolarzówkę nie wpakujesz sakw

wpakujesz


@fixie: Na upartego wpakujesz, ale nie o to tu chodzi. Chyba że masz na myśli bikepacking.

@overjoyed: Dzięki, a PW właśnie odblokowałem :)

Jaki koszt wyprawy? Ramy czasowe? Zrób jakiś tag i wrzucaj relacje z podróży.


@tomosano: Wyleciałem na rok, zostanę pół roku dłużej. Koszta... wydaję wszystko, co zarobię ¯\_(ツ)_/¯ Relacje wrzucam na Instagrama i na Bikestats. Jeszcze brakowałoby, żeby tutaj się
Gdzie dostajesz 3 zimówki do roweru?


@nophp: Nie miałem takiego dylematu. Zimę spędziłem na południu. Mój rower nie widział w tym roku śniegu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

zaliczyles moze Kaohsiung ?


@kapitan-Korkoran: W tym tygodniu tam będę, bo zaatakowałem wyspę, jadąc zgodnie ze wskazówkami zegara. Polecasz coś zobaczyć?

Jesli w avatarze to ty, to się nie dziwię czemu z 3 kołami XDD


@Janek_z_Pakowni: (
@fixie: O takiej konstrukcji nie pomyślałbym nigdy. Szkoda, że maksymalnie 18 kg. Moje sakwy mają 20 kg, a jak doliczyć nierówne drogi, skakanie po krawężnikach... bałbym się jeździć z takim zestawem. To bardziej na dwutygodniową wyprawę, ale nie na półtora roku tułaczki za granicą ;)
@dudi_: z perspektywy czasu, pomysł był z dupy. Dużą zaletą jest, że możesz to odpiąć w minutę i pojechać rowerem bez obciążenia.
Wadą niestety okazała się słaba stabilność zestawu, zwłaszcza pod obciążeniem. Musiałem równo układać wagę w sakwach, bo inaczej lubiło pobujać (skrajnie przyczepka potrafiła się wypiąć sama).
Do tego dużym problemem były domyślne sakwy w pierwszej wersji, które zasadniczo były jakby workami żeglarskimi, gdzie wszystko się wrzuca od góry. Dotarcie
W tym tygodniu tam (Kaohsiung) będę, bo zaatakowałem wyspę, jadąc zgodnie ze wskazówkami zegara. Polecasz coś zobaczyć?


Mam tam grupe wspanialych przyjaciol, tzw. line dancers,
po pracy ido do klubo aby potanczyc
https://www.youtube.com/watch?v=_GSr1equR54
Dobrze abys wrzucil jakies fotki z tego miasta. Pochwalilbym sie do nich ze ktos z mojego kraju byl u nich. Panie bylyby super super ciekawe.

Gdzie ewentualnie szukac Twojego reportazu z wizyty w Kaohsiung ?
Pozdrawiam