Wpis z mikrobloga

Znacie ten typ "śmieszka" w #korposwiat ktory na widok kogoś ubranego w koszuli, reaguje klasycznym tekstem "co byleś/idziesz dzisiaj na rozmowie o pracę ze taki odwalony?".
Akurat mnie się trafił taki wczoraj, side manager, pyta o to głośno na cały open space, żeby wszyscy usłyszeli, z widocznym przekonaniem, że jest tutaj mistrzem dowcipu. Niestety trafił na mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°), szybko go rozgryzłem odpowiadajac z poważnym wyrazem twarzy:
"tak byłem, skad wiedziałeś?"
Jego wyraz twarzy jak to usłyszał jakby połkną ziemniaka i szybka ewakuacja.


#pracbaza #heheszki
  • 57
Z tym nazewnictwem często jest tak bynajmniej ja tak mam u siebie że nazwy stanowisk są odpowiednikami tych z zachodu gdyż struktura firmy jest miedzynarodowa i ujednolicona. Aczkolwiek korpomowa to rak xD fyi
Znacie ten typ "śmieszka" w #korposwiat ktory na widok kogoś ubranego w koszuli, reaguje klasycznym tekstem "co byleś/idziesz dzisiaj na rozmowie o pracę ze taki odwalony?".


@sokool: znamy, niestety. Aczkolwiek zawsze wtedy zastanawiam się, z jak bardzo zabitej dechami wiochy trzeba być, aby twierdzić, że smart/business casual to 'bycie odwalonym'. Gardzie takimi ludzmi.
@rrobot: : U mnie w korpo tez tak mówimy #sidemanager. Co ciekawe, nazwa wzięła się od tego samego motywu który występuje w Familiadzie. W hierarchii firmy nie jest wyżej od pracownika, ale jest liderem pewnego teamu. Stoi obok Ciebie, ale Was reprezentuje. Wole nazwę lider