Wpis z mikrobloga

Wiecie co mnie #!$%@?? Fakt, że w internecie nie ma żadnej, ale to żadnej konsekwencji za słowa jakie wypowiada twórca X. Bądźmy szczerzy, samymi "zapowiedziami" Isamu już wykluczył dziewczynę z czynnego udziału w życiu publicznym internetu. Jest banda bezmózgich Widzów, którzy tylko i wyłącznie na podstawie słów wyrobili sobie zdanie o być może niewinnej dziewczynie. Na jej ostatnich wyjaśnieniach, jak dla mnie brzmi bardzo wiarygodnie. Świadczą o tym "wahania emocji" tj. powstrzymywanie się od płaczu, pretensje, niedowierzanie w sytuacje czy chociażby trzęsące się ręce. W takich sytuacjach najlepiej jest zadać pytanie "Co na tym zyskała?". Nie mieszkałem z nimi, ale wydaje mi się, że miała wszystko, czego kobieta w jej wieku może potrzebować. A na pewno wiemy, że pieniędzy jej nie brakowało, bo wywodzi się z miarę zamożnej rodziny. Zaryzykowała bardzo mocno, ponieważ nad Isamu dalej ciągnął się smród po taśmach prawdy i na pewno zdawała sobie sprawę, że w oczach wielu osób, jej osoba może wypadać niekorzystnie. Nie wspominając już o jej pochodzeniu. Tyle wiemy o Ukraince.

A Isamu?
Ma za sobą mnóstwo nieprzychylnych akcji. Pobicie, oszustwa podatkowe, ruletki, taśmy prawdy, 2 byłe żony oraz dzieci, które wychowują się bez taty. Trzeba być debilem, aby dalej myśleć, że to wszystko wygląda tak, a nie inaczej "bo mam pecha w życiu". Isamu jest typowym odzwierciedleniem powiedzenia "łobuz kocha najmocniej". Mimo wieku, dalej zachowuje się jak gówniarz, lata za dziewczynami (dziewczyny zapraszane do hoteli, narkotyki ---> polecam posłuchać parę historii).etc.

Jego koledzy to umysłowe dna, z którymi również było dużo "dziwnych" sytuacji. Jeszcze kilkanaście godzin temu pojawił się zapis z ich rozmowy, gdzie obmyślają, jak tu wykorzystać innych Twórców, by im przybyło więcej widzów, a także rozmowa, jak kombinują, by dostać darmowe fanty od MediaArena.

P.S.
Na każde słowo mam potwierdzenie/dowód - tak apropo zdania o konsekwencjach za słowa.
#isamu
InfoMode - Wiecie co mnie #!$%@?? Fakt, że w internecie nie ma żadnej, ale to żadnej ...

źródło: comment_zRjnzhzvQdaSScFGmPrhIpl0OAGzwBKm.jpg

Pobierz
  • 25
@InfoMode: te wszystkie aferki co wypisałeś to są tylko wymysły przez innych dramowiczów nie podając, żadnych konkretów
Isamu jak miał #!$%@? u wykopków miał nalot przez różne instytucje i jakoś nic nie wykazało.
Nie miał 2 żon tylko 1 z czego rozwiódł się z nią z tego co wiadomo to przez nie dogadywanie się i tu się nie dziwie bo ona była daleka od YT a on wtedy bardzo mocno tym
@Ulaa_: A ona gdzie go miała jak bawiła się 3 dni nie pisząc gdzie jest? (ta sama sytuacja) a mówiła tak jakby to Isamu miał jątylko w dupie po to aby ludzie jej współczuli.
Nitro skąd mógł wiedzieć czy pił czy nie skoro nie gadali ze sobą a mówił, że nie pił skoro oni wszyscy wychodzili do klubów czy siedzili u nitra w pokoju a Isamu w swoim oni poszli do