Wpis z mikrobloga

Nie ma co się rozpisywać jaka ta sytuacja jest żenująca. #zakazhandlu
Czy są w większych miastach organizowane jakieś manifestacje z tego tytułu?
Przecież to wygląda jak szturchanie patykiem społeczeństwa przez rząd i badanie tego gdzie leży granica.
Nie ma co czekać aż ktoś coś z tym tematem zrobi. Jak zgodnie z prawem zorganizować taki marsz/manifestację?
#bekazpisu, #bekazpodludzi, #wroclaw, #gdansk, #warszawa, #poznan, #krakow
  • 133
Moi znajomi uważają, że nie ma problemu. Zakupy sobie zrób w sob. W ndz odpoczywaj i ogladaj tv. A jak wyrazisz jakies niezadowolenie, to śmieja sie, ze nie mam co ze soba robic, bo chce chodzic po galeriach. A tu przeciez chodzi o wybor. Nie kupie nic dzisiaj, bo rząd mi nie pozwala. Ja pierdziu.
@mnb--: Ze spożywką nie ma problemu są stacje benzynowe,żabki itp. Ale jak zacznie się sezon remontów można się wkurzyć.Polnik pewnie doradzi żeby awaryjnie kupić 5 puszek farby więcej ,żeby nie zabrakło :) Dal mnie problem jak sądzie coś w kompie lub drukarce i stoję z robotą do poniedziałku bo nowej drukarki na stacji benzynowej nie kupie ,ale kto wie rynek nie lubi próżni.
Po co spamujesz na tagach miast tymi wysrywami?


@Kruszec: Osoby z tych miast częściej należą do np. jakichś grup facebookowych, tego nie znajdziesz w google, takie informacje najczęściej mają zalążek na facebooku.

Na pewno taka manifestacja zrobi na PiS wrażenie. Na pewno...


@Velominati: jedna pewnie tyle co nic ale góry zdobywa się konsekwencją

Zgłosić do urzędu miasta, z większym wyprzedzeniem, jeśli zamierzasz zajmować pas ruchu. Można telefonicznie. Wątpię, czy to
nie rób jaj. W Niemczech, które wy jako KODziarze czy inne tego typu dziadostwo tak popieracie i uznajecie za wzór do naśladowania taki zakaz obowiązuje od lat i jakoś to według was jest w porządku. XDDD Hipokryzja posunieta do granic.

xD idź protestuj bo nie możesz wódki kupić przez jeden dzień


no ja nie idę w przeciwieństwie do tych ameb umysłowych próbujących jakieś protesty organizować


@vin42:
@Daleki_Jones:

Te komentarze idealnie
@vin42: Oho. Zaczynamy od nazwania KODziarzem na wstępie i płynnie przechodzimy do bicia chochoła. Może cię zaskoczę, ale ludzie którzy są przeciwni tego zakazowi raczej również uważają go za bezsensowny w Niemczech. Swoją drogą, to fascynujące że mówisz o hipokryzji, gdy PiS jedzie po Niemcach jak po burej suce i straszy nimi ludzi, ale waszym sztandarowym argumentem jest "No ale w Niemczech tak jest i jest w porządku".