Wpis z mikrobloga

Jedyne na swiecie #jajowa jaką uznaje.Odkad pamietam nienawidzilem jajecznicy.Konsystencja tych bialych glutow przyprawiala mnie o mdlosci i jedzenie konczylo sie jak poczulem bialko w buzi.
Jednak bedac starszym polubilem #jajecznica poniewaz nauczylem robic sie sniadanie idealne - bez zadnych plywajacych glutow,o puszystej konsystencji.Moze kiedys zrobie poradnik how to perfect jajecznica ( ͡º ͜ʖ͡º)
#gotowanie #sniadanie
Shezarok - Jedyne na swiecie #jajowa jaką uznaje.Odkad pamietam nienawidzilem jajeczn...

źródło: comment_adys4bfSLQaBYV6xgY58ViEMsoT1D9X3.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • 0
@tandus Jakie kubki smakowe,co to ma do rzeczy XD
Ja po prostu nienawidze bialka w jajecznicy i dlatego mieszam ja jak #!$%@? jak tylko rozbije jajka na pomidorsy.Taka smakuje mi najbardziej i uwierz ze nie ma konsystencji papki dla dzieci :D
  • Odpowiedz
@Shezarok: sekretem dobrej jajecznicy jest ciagle mieszanie na najmniejszym możliwym ogniu. Najlepsza jajecznicę jaka w życiu jadłem robiłem chyba z pół godziny. Podgrzewaliśmy patelnie przez pół minuty, zdejmowałem z ognia na minutę i z powrotem na gaz, ciagle mieszając. Do tego odrobina śmietanki 30% o jest bosko.
  • Odpowiedz