Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Z góry zaznaczam to nie bait, ale moja.rozowa #!$%@?.
Na wstępie - oboje lv 22. Jesteśmy ze sobą od 1.5r - widujemy się w weekendy, jesteśmy swoimi pierwszymi partnerami w łóżku, więc odkrywamy razem tą zabawę.
Ostatnio w czasie robienia loda poza typowymi pieszczotami zaczęła mi lizać oko saurona, w sumie spoko dość przyjemne, ale #!$%@? to co się wczoraj #!$%@? to ja nie.
Pierw pod prysznicem mówię że wychodzę na chwilę, bo muszę się wysikać (przed segzem bierzemy zawsze prysznic, lubimy higienę do przesady wręcz), na co ona że mogę w kabinie, bo sama tak czasem robi - myślę że spoko, kto nigdy nie łał pod prysznicem niech pierwszy rzuci kamien. No więc leje, a ta mnie przyciąga i zaczynam lać po niej, i zaczęła.wcierac w siebie moje szczyny xD odskoczyłem jak poparzony, a ta że całkiem podniecające to.

No ale #!$%@?, to nie wszystko xD

Potem łóżko, wino, zapominam o prysznicu, dochodzimy do etapu robienia loda, znowu rimming, po czym wsadziła mi w tyłek palec a kolejne małe dildo.

#!$%@? mirki, czy ja jestem jakiś #!$%@? czy co tu się #!$%@?. Rozumiem że nie mamy tematów tabu, ale jest to dla mnie obleśne. Ktoś coś takiego przechodził w #zwiazki?
#seks #tabu chyba i #fetysz

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
  • 26
@AnonimoweMirkoWyznania: Czy naprawdę przez weekendy, które ze sobą spędziliście nie potrafiliście poświęcić chwili na to by omówić co kategorycznie odpada, czego się wahacie, a co całkowicie popieracie w łóżku?
Znaczy, nie zrozum mnie źle. Może tylko jesteś poddawany sprawdzianowi, a granica z kolejnym weekendem będzie jeszcze dalej.
Masz powody do obawy. ( ͡ ͜ʖ ͡)