Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 346
Po co komu budzik jak są samobójcy?
Najpierw ok. 4 coś uderzyło za oknem o ziemię tak mocno że się obudziłem, jednak było trochę zbyt wcześnie żeby wstawać więc wróciłem spać. Teraz straż pożarna i pogotowie przyjechały na bombach żebym jednak wstał i się ogarnął do pracy.

Nie żebym się nie interesował co o 4 w nocy spada z dachu na beton przed blokiem ale mieszkam dość wysoko i żeby zobaczyć co się dzieje na dole trzeba otworzyć okno. O 4 rano gdy jest -6 stopni nie zrobiłbym tego gdyby koleś nawet przeżył ten skok i wołał o pomoc lub dobicie.
  • 51
typowy brak kultury, o 4 rano mieszać innych swoimi sprawami, jak by nie mógł pójść gdzieś spokojnie w ustronne miejsce i tam ze sobą skończyć. Japończycy to chociaż jaja mają i jak chcą popełnić seppuku to idą do jakiegoś lasku, nikomu w ten sposób nie wadząc.


@Aeny: no jak on mógł się #!$%@? pod moim oknem, zbudzil mnie i teraz do mojej #!$%@? pracy będę musiał isc niewyspany, bo to jest
@Nadox: Ja po pracy bylem, metro Oxford Circus Londyn, ide, tasma policyjna, pytam ludzj co stali obok i mi mówia ze typ sie zabil, nie weryfikowalem tej informacji xd
To rok temu bylo. W sensie 2016/2017.
@rotaderp: się zastanów co Ty piszesz i czy sam byś był zadowolony w sytuacji kiedy przez samobójcę masz problemy.
W sierpniu tego roku przez takiego idiotę utknęłam w szczerym polu na 3h, kiedy jechałam po swojego psa (ludzie go zgarnęli i łaskawie zgodzili się oddać, ale miałam czas do 14, bo później wracali z wakacji i postanowili go zabrać ze sobą 400km dalej), przez co spóźniłam się, musiałam wręcz błagać ich,