Wpis z mikrobloga

Tak jak obiecałem. Zacznijmy od rozdania suplementu "Game Over". Dodatkowo aby nie było tu pusto zróbmy pytania i odpowiedzi dotyczące diety, treningu, suplementacji i ogólnie szeroko pojętego fit.

Co trzeba zrobić?

- Obserować mój profil
- Obserwować mój tag #fullborsukworkout
- Dać plusika, abym mógł botem to rozlosować

Co możecie dla mnie zrobić czasem jakbyście potrzebowali suplementów? Zamówić coś z kodem BORSUK05 (7 % zniżki) z http://muscle-zone.pl (M-Z zasponsorował tę nagrodę)

Ogólnie jeśli nie jesteście zainteresowani mną i mikrokosami to dajcie samego plusa, bo nie chce pustych obserwowań.

Skład:

100 mg kofeiny
100 mg teaniny
300 mg alfa-GPC
10 mg sunifiramu (DM-235)

Szerszy jego opis na https://how2play.pl/game-over/game-over-brain-fuel-v2-nowe-suplementy-dla-graczy-osob-uczacych-sie/ (odpalcie AdBlocka, bo dostaniecie zawału od reklam)

Jakie pytania do "Pytań i odpowiedzi"

- Dieta, żywienie
- Trening
- Suplementacja
- Zdrowy styl życia

Do wieczora opowiem na tyle ile moja kompetencja pozwala. A losowanie zrobię na spokojnie jutro skryptem wykopowym.

#mikrokoksy #mirkokoksy #rozdajo #suplementy #nootropy #chudnijzwykopem #fullborsukworkout
Kasahara - Tak jak obiecałem. Zacznijmy od rozdania suplementu "Game Over". Dodatkowo...

źródło: comment_3uVfsSNNY0C6ATHEcKfnACTl3kQQETGt.jpg

Pobierz
  • 23
Siema lecę pół roku FBW, trochę stronglifts5x5 trochę swoich ćwiczeń na akcesoria. Zajebiście mi wchodzi ten trening, zwłaszcza że kiedyś splita kaleczyłem trochę i nie cierpię tego typu treningu. Planuje zmianę, co polecasz bardziej PHULa czy PPL, czy może coś innego? Zależy mi najbardziej żeby na jednym treningu skatować wszystkie partie, ale z drugiej strony brakuje mi częstszych treningów bo co drugi dzień to za mało(uzależnienie od żelastwa).
@Kasahara: Lece planem fbw sakera od 2,5 miesiąca i mam pytanie czy błędem jest robienie w głównych ćwiczeniach na danym ciężarze najpierw 5x5 a później 4x6 i gdy widzę, że w miarę poszło dopiero dokładam kolejne 2,5 kg czyli na jednym ciężarze siedzę 1,5-2 tygodnie
@januszympans77:

Póki siła idzie pozostałbym przy 5x5, jeśli jednak progres siłowy nie idzie mimo deloadu można zrobić albo cały cykl hipertroficzny albo pół na pół jak w przypadku PHULa, jeśli celujesz w gotowce i ich modyfikowanie. Jeśli chcesz trenować codziennie zastanowiłbym się nad Upper, Lower w obraniem priorytetu na daną partię.

@Kedarr: Nie jest to błędem, po prostu inny bodziec, możesz równie dobrze robić 8 serii po 3 powtórzenia, jeśli
@Kedarr: Ja mam inna taktykę. Przykładowo robię siady 100kg5x5 i widzę że lekko, ale jeszcze nie na tyle że zrobiłbym 105kgx5 wszystkie pięć serii to dokładam, 4 serie 100 a ostatnia 105. Następny trening już 3 ostatnie serie 105kg, później dwa treningi 105 wszystkie 5x5 i tak w kółko. U mnie działa, orgaznim sie przywyczaja powoli do tego ciężaru.
@Kasahara Dzięki za odpowiedź, spokojnie mogę dokładać jeszcze, ale nie wytrzymuje dnia
@Kwiatuszek_Mateuszek: zdecydowanie, sam właśnie miałem zastój na około 80 kg kiedyś przez za małe dotrenowanie pleców. Duzo Pendlayów i wiosłowań podniosło mi wynik w WL.

@Wdermn: jest inna - ani gorsza ani lepsza. Sam preferuje h.carb.

@ReevssL10: brak czasu

@Charlie_Baker: warto 3-4 razy dziennie mimo wszystko przekraczać prób leucynowy. Bardziej na performance wpłyną Ci węglowodany okołotreningowo aniżeli tłuszczowy posiłek ewentualnie tu byś mógł się bardziej w MCT pobawić
@galaxybear:

Sprawa osobliwa. Z pewnością 5x5 nie polecam osobom słabym z natury i nie mających styczności ze sportem oraz kobietom. Niestety często kończy się to w 3-4 tygodniu treningów zaliczaniem ściany i gwałtem na technice, gdzie u osoby niedoświadczonej może skończyć to się kontuzją. O wiele lepiej bym wtedy postawił nawet na 3x8 lub 4x8 ale nie ze stałym ciężarem a z rampą.