Wpis z mikrobloga

Pizza Africana z bananem, szynką i curry to coś co przeciwników pizzy z ananasem przyprawi o zawał serca. Wbrew pozorom takie połączenie jest świetne i nie jest to tylko moja opinia. Kiedy ostatnio ze znajomymi robiliśmy sobie mały festiwal pizzy to spośród kilkunastu pizzy właśnie ta była wskazywana jako najlepsza przez większość osób. Sam przed pierwszym razem byłem dość sceptyczny do tego wynalazku, po pierwszym kawałku wątpliwości odeszły jednak na bok.

Wiem, że część z Was nie będzie przekonana co do tego przepisu, ale uwierzcie mi jest naprawdę dobra i raczej nie będziecie żałować jeśli zdecydujecie się ją przyrządzić ( ͡º ͜ʖ͡º) Dajcie koniecznie znać jak Wam smakowała!

Linki:
- przepis na pizzę Africanę
- ciasto na pizze
- przepisy na inne pizze
- sposoby przechowywania ciasta
- jak piec pizzę w piekarniku elektrycznym
- sos pomidorowy do pizzy

Jeśli macie jakieś pytania, to piszcie śmiało tutaj lub na priv. Każdemu postaram się w miarę możliwości i wiedzy pomóc :)

PS W ostatnim głosowaniu o 70 głosów wygrała opinia, że słodkie składniki na pizzy to nie zbrodnia ( ͡° ͜ʖ ͡°), głosowało tak aż 2277 głosów (48.47%).

-----------------------------------------------------
#kuchniamg78 #gotujzwykopem #pizza #jedzenie #kuchnia #jedzzwykopem
MG78 - Pizza Africana z bananem, szynką i curry to coś co przeciwników pizzy z ananas...

źródło: comment_pWxeZW61lGgCkyacdke2SLEPWfcVNzOo.jpg

Pobierz
  • 68
@MG78 u mnie w rodzinnym mieście taka robią. Większość znajomych mi nie wierzy, że jest takie połączenie. Część znajomych prawie rzyga gdy o tym wspominam.
A w smak 11/10
@MG78 powiedz mi o co chodzi, zrobiłem ciasto na pizze tak jak i bulki do hamburgerow , i oba ciasta byly... Takie plaskie , nie wyrosniete , zamiast być miękkie byly twarde i takie jak by przypalone , tak to mialo wygladac (taki twoj styl gotowania) czy ja coś poknociłem ? Dodam ze za maka 00 szukalem w 5 duzych sklepach 0.o