Wpis z mikrobloga

  • 472
Uwielbiam rozmowy z koleżankami ze szkolnych lat:
- nie masz dzieci? Oj, weź miej, to najpiękniejsze co może się przydarzyć kobiecie!
- nie masz jeszcze męża? W twoim wieku? Ty weź tak nie wybrzydzaj
- mówisz, że chcesz się uczyć? A kiedy czas na rodzinę?
- śmiejesz się, że pomysłów dużo a czasu mało? Kiedyś będziesz się z tego śmiała...
#kolezankacontent #heheszki #stareczasy
  • 148
  • Odpowiedz
@Silikon taa, tylko że jakieś 95% matek rodzi poniżej 35 roku życia i statystyki wtedy się mocno rozjeżdżają. Dodatkowo istnieje in vitro czy coraz bardziej popularne w Polsce zamrażanie jajeczek.
  • Odpowiedz
Nie wiem jaki jest sens gadania estetce, że "powinna" zakładać rodzinę. Faktem jest, że czas i biologia działa na jej niekorzyść, ale z drugiej strony niewiele większy sens ma branie byle kogo do związku, byle tylko zdążyć urodzić przed 30. Decyzja bycia z kimś na całe życie jest zbyt poważna i jeśli nie trafia się na odpowiedniego faceta, to lepiej poczekać, niż potem żałować i płakać.

Inna rzecz, że można sobie pomóc
  • Odpowiedz
@to_jest_chyba_kurcze_zart:
Ale wiesz że wraz z wiekiem drastycznie rośnie prawdopodobieństwo urodzenia chorego dziecka. Biologii kolego nie oszukasz.

Zrobily studia, znalazly gownorobote a tak to spelniaja sie w roli zmywarki lub osoby do towarzystwa na imprezach

@monicore: Bo ja to jestem gwiazda wyjątkowo. Nie to co inne.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@raceman: nie odnoszę się do tego co to rozkład normalny tylko do tego jak ty tłumaczysz swój światopoglad.
Haha typowa kobieta ale mi #!$%@?!! :D Zaorane nie ma co, w #!$%@? merytorycznie xD
  • Odpowiedz
@ediz4 nie chodzi o bycie jakas gwiazda, tylko o to ze te co sie tak wczesnie ohajtaly to spelnily swoje marzenie w postaci posiadania meza lub/i dzieci. A to ze nie kazdy ma takie same cele zyciowe nie oznacza ze ma byc wytykany palcami przez spoleczenstwo. Dla mnie jest to normalne, ze kazdy czlowiek jest inny i ma rozne potrzeby, wiec niech kazdy sie zajmie swoim zyciem i sobie je ulepsza po
  • Odpowiedz
@ediz4

Ale wiesz że wraz z wiekiem drastycznie rośnie prawdopodobieństwo urodzenia chorego dziecka.


Prawdopodobieństwo wzrasta "znacznie" gdzieś po 35-40 roku. A i tak to nie jest jakieś wielkie prawdopodobieństwo. Kobieta w wieku 40 lat ma poniżej 1% szansy na urodzenie dziecka z zespołem Downa. To nie jest jakaś tragedia, dodatkowo są badania prenatalne.

Biologii kolego nie oszukasz.


Oczywiście że oszukasz. Słyszałeś o zamrażaniu jajeczek albo in vitro?
  • Odpowiedz
@estetka: Patent na to jest bardzo prosty, pokazać im jak zmarnowały sobie życie. Ze mną już nawet nie zaczynają tematu, większość z nich nic nie osiągnęła, nigdzie nie była, są w fatalnych związkach z facetami poniżej ich ligi, wyglądają jak swoje matki po ciąży, ich życie to dzieci-kuchnia-tv-gównopraca, nie stać ich nawet na nianie więc wykorzystują swoich rodziców, pomijając fakt że często nadal u nich mieszkają, więc nie chcą już dyskutować
  • Odpowiedz
Masz poważny problem z ortografią. Powiedz mi, co to jest?

20-sto latki

30-sto latkowie


Czemu nie: 20-latki, dwudziestolatki, 30-latkowie, trzydziestolatkowie?

30-dziestki


To już jest hit. Tego potworka można rozczytać jako trzydzieścidziestki (?). Nie lepiej napisać normalnie, po polsku trzydziestki? Skrótowce trzeba umieć robić.

@taalarek:
  • Odpowiedz
@estetka: wiesz wprawdzie może i masz czas ale te wszystkie karyny pozajmują szybko najfajniejszych facetów i zostanie Ci plankton albo Feuery-ruchacze xD A facet który ma 30+ chętnie znajdzie sobie 20-latkę a nie 30-latkę

Życie
  • Odpowiedz