Wpis z mikrobloga

Ciekawe jak wyglądają seksy takich świętojebliwych ludzi, którzy dopiero po ślubie bo Jezus patrzy?
Wyobraźcie to sobie. Typ zestresowany, konar nie chce zapłonąć, laska leży jak kłoda na łóżku z rozłożonymi nogami. Kobieta nic typowi nie pomoże bo nie wie czy można złapać za benis, może to grzech...w sumie zakonnica na naukach nie powiedziała. Loszka zdejmuje te swoje pantalony pod którymi czai się dżungla amazońska, typ już spocony od miętolenia knagi (widok mniej więcej jak w "Andrzeju wchodzisz"). Gra wstępna to jakieś nieudolne pocałunki i złapanie za cyca. W końcu typek próbuje wpuścić zaskrońca do nory ale, że robi to pierwszy raz a laska sucha jak żart Drozdy, to idzie mu średnio. W końcu gościowi się udaje, robi trzy ruchy i wór suchy. Jako, że z gumą to nie po bożemu, a układ planet był niekorzystny, więc laska zachodzi w ciąże. Płód jest uszkodzony ale aborcja to grzech ciężki, więc decydują się urodzić. Całe życie wychowują jakiegoś niedorozwoja.
Łózkowo są całkowicie niedobrani, więc ich życie seksualne jest 2/10. Na szczęście nie mają porównania, więc pocieszają się, że inni mają tak samo. Nie są szczęśliwi ale co bóg złączył człowiek niech nie rozdziela, czy jakoś tak. Trwają w tym swoim smutnym #!$%@?, pogrążając się w goryczy. W nielicznych wolnych chwilach #!$%@?ą do kościoła oraz na spędy przeciwników aborcji, licząc na to że innych ludzi spotka równie #!$%@? los.

#bekazpisu #bekazkatoli #religia #bekazprawakow #bolzga #seks #zwiazki #kiciochpyta #mirkomodlitwa
  • 49
@4tek: W znakomitej większości przypadków było tak, że facet dobierał się do kobiety pod kołdrą, była szybka akcja bez ściągania kołdry i gry wstępnej. Żadna tam miłość tylko obowiązek małżeński, a to czy kobieta miała z tego przyjemność średnio mężczyznę obchodziło. Takie czasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czytam felietony B.Prusa sprzed ponad 100 lat i pisze tam, że na polskiej wsi nie ma ani jednej łazienki. Ludzie
@bekazkatoli: bredzisz jak potłuczony;) rozumiem, ze tak wyglądał lub będzie wyglądał pierwszy raz u Ciebie;) Czym się różni, nie licząc gumy pierwszy seks nastolatków z awersją do kościoła od seksu 20paro letnich wierzących prawiczków? Ja bym powiedział, ze Ci drudzy maja szanse lepiej się bawić mimo wszystko, a nie jestem ani wierzący ani z ruchaniem nie czekałem do ślubu;)
@DzonyNajedzony Jak nie masz punktu odniesienia to możesz wie tylko oszukiwać :D

Ja myslalem że z moja pierwsza było mega fajnie. Potem z drugą było "O rany, może być lepiej". Przy trzeciej był szok że kobieta może się aż tak fajnie bawić. I tak dalej i tak dalej. Potem jest raz gorzej raz lepiej. Piękne kobiety które okazują się fatalne i 6/10 co dają takie odloty jak dla katolików połączenie komunii, Wielkanocy
@bekazkatoli: oczywiście, że beka z katoli, ale tak przede wszystkim to beka z ruchania, jakieś dzikie ruchy w sosie z własnych płynów ustrojowych kto to widział xD Niezależnie od doświadczenia to wygląda żenująco i jest przeważnie rozrywką plebsu, smutne, że człowiek ma jak zwierzę hormony które popychają go do takich głupot, inteligentna osoba ma ciekawsze rzeczy do roboty niż ugabuga penis w waginę.
@ShooleR: ja to wiem, zgadzam się z Tobą w 100%, im większa próba tym dokładniejsze wyniki badań ALE moja wypowiedz odnosiła się do czegoś zupełnie innego:) Pierwsze bzykanie tych czekających do ślubu ma większe szanse na bycie fajniejszym doświadczeniem niż tych co nie czekają, nie zmienia to oczywiście faktu, ze im więcej masz kobiet tym bardziej świadomy jesteś tego co to jest dobry seks:)
@bekazkatoli: @DzonyNajedzony: @ShooleR: @Kerrigan: jak sie kogoś szczerze kocha i wykształci się głęboka relacja, więź emocjonalna to "dzikie doznania" nie tylko stają się nie potrzebne, ale wręcz szkodliwe dla takiej relacji.

Dzikich doznań szukają na ogół ludzie którzy samych siebie i innych traktują niestety przedmiotowo, skupiając się właśnie na przyjemności a nie na relacji i drugiej osobie. I mam na myśli tutaj akcentowanie 'przyjemności' na rzecz 'więzi emocjonalnej',
@ShooleR:

Nie krytykuje "czekania do ślubu". Niech ludzie robią co chcą. Cholernie mi ich żal po prostu bo nie znaja w ogóle życia i nie wiedzą co można mieć.


Nie zna życia ktoś kto nie prowadzi rozwiązłego życia? Wykop codziennie uczy czegoś nowego.

Równie dobrze można powiedzieć, że nie zna życia ten kto jeździ tylko samochodami często widzianymi na drogach(jakieś Fabie, stare Ople czy nawet nowe modele dla klasy średniej), w