Wpis z mikrobloga

@LowcaAndroidow: nie bo ja się tylko zawsze zastanawiam jak ludzie tak bogaci a w jej wypadku jeszcze stworzeni do zarabiania innym pieniędzy mogą być grubi. Jej twórczości nie znam za bardzo, pewnie coś w radiu słyszałem.
@LowcaAndroidow: Mogę napisać dużo ładniej, żaden problem ;) Uważam, że cała jej nowa płyta w jakimś stopniu jest powiązana z jej nowym stylem. Mam tu na myśli - ubrania, pozy, fryzura, czy nawet i tycie. Miało być inaczej, koniec z słodkopierdzącą TayTay. Piosenki mi się podobają, nawet fajnie, że poszła w innym kierunku. Włosy i ubrania są dla mnie porażką. Grzywka ją całkowicie obrzydza, a ubrania są mega tandetne. Najbardziej jej
@karczochh: mogę się mylić, ale jej wzrost wagi może być spowodowany całą otoczką płyty. tym razem taylor jest odważna, inna, twarda, a nie słodka. więc może jej wzrost wagi to wiesz - wyłamanie się z kanonu piękna, taylor mam wyjebongo na to jak wygląda, ma dosyć tego że jest oceniana po wyglądzie. więc albo przytyła z powodu nowego imidżu - twardej taylor co nie dba o wygląd i opinię innych. albo