Wpis z mikrobloga

@jak_wdupieweza: Jakie zerwanie?

@consummatumest: @Xaarkes2: @karczochh: @CudMalina: Jak chcecie kogoś krytykować za wygląd, to radzę nie sugerować się półrocznymi, bardzo niekorzystnymi zdjęciami podczas tańca. Jeśli dla kogokolwiek Taylor jest "gruba", to polecam przemyśleć jeszcze raz sprawę i przedefiniować sobie to pojęcie, bo możecie niebezpiecznie zbliżać się do anoreksyjnych standardów.

Tutaj zdjęcie z 7 marca tego roku:
Pobierz
źródło: comment_y0OFNJd5Jfx1OaeGbJ11dBlu2c85OgxL.jpg
@ShadyTalezz: proszę cie. Sztucznie wykreowana gwiazdka jadąca na auto tune. Jak wiele przed nią jak i po niej. Nic specjalnego.
@RoHunter: ja jej nie krytykuje. Dziwi mnie tylko ze ktoś w kogo wpompowano tyle kasy żeby na nim zarabiać może być tak zapuszczony. Swoją drogą na zdjęciu które wkleiłeś to rzeczywiście ona?? Jeśli tak to wyglada tragicznie. Jak by trzy dni piła.
@karczochh: Mamy tu„woke” fana prawdziwej muzyki, który nie dał się zwieść chciwym mackom popkultury iamafreethinker.png( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kolejny raz radzę: wyjdź z domu i popatrz na prawdziwych ludzi, bo jak na takiego, na jakiego pozujesz, to masz jakieś niebywałem wymagania, co do wyglądu innych. 90% osób na ulicy jest gruba, zapuszczona i po trzydniowym maratonie alkoholowym.
@Lucius: PRZESTANCIE JA OBRAZAC HEJTERZY. JAKI W OGOLE AUTOTUNE CZY TY KARCZOCHH JESTES NORMALNY WIDZIALES JEJ JAKIS WYSTEP CHOCIAZ? no chyba nie skoro takie glupoty piszesz. tutaj macie jej nagranie ktore wrzucila 29 marca na twittera no faktycznie taaaka gruba https://twitter.com/taylorswift13/status/979343067026214917 dwie brody co nie

Nie powiesz mi chyba, że nie zmieniły jej się drastycznie rysy twarzy :D

@consummatumest:
Pobierz
źródło: comment_Cmb7YUA5JtCF0HLfADPYafIYWCUQBbbz.jpg