Wpis z mikrobloga

Około dwa lata temu miałem zajawkę na napisanie opowiadania/powieści o kolesiu, który każdego dnia budzi się w innym ciele. Rozmawiałem ze znajomymi rozwijając pomysły i już zacząłem coś pisać gdy dowiedziałem się, że już ktoś ten pomysł wykorzystał nadając swojej książce mój tytuł roboczy ("Każdego dnia"), a teraz ma w kinach lecieć film na jej podstawie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Może macie jakieś fajne pomysły do sprzedania, bo znowu się we mnie wena budzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 9
@Mroczny_Maslarz: kiedyś zastanawiałem się co się stanie, jak weźmie się dużą ilość magnesów i ze wszystkich zrobi rure taką, zeby do środka były skierowane tym samym biegunem, a w środek się wrzuci cząsteczkę o takim naładowaniu.
Potem się dowiedziałem, że istnieje coś takiego jak zderzacz hadronów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Mroczny_Maslarz: Parę lat temu wymyśliłam sobie bohaterkę, której część może opuszczać ciało (jakby dusza), z możliwościami psychokinetycznymi, mogła też patrzeć jej oczami. Zanim zaczęłam pisać, jakiś czas później pojawiła się gra Beyond two souls.
@Mroczny_Maslarz napisz książkę o kolesiu co chce pisać książki, ale każdy pomysł który wyda mu się świeży, okazuje się być już wykorzystany przez kogoś innego ( ͡º ͜ʖ͡º)