Wpis z mikrobloga

Tylko normalnie ta kolejka rozbije się na Carrefoura, jakiś sklepik w Arkadzie i pewnie jeden 24/7 pod mostem. W tej chwili wszyscy muszą czekać na Orlenie ;>
  • Odpowiedz
@Poroniec: Na zachodzie w Holandii masz sklepy zamknięte w sobotę i niedzielę w mieście Venlo. Więc pracujące niedziele to wcale nie jest pójście w stronę zachodu. To robienie z Polski OBOZU PRACY!
  • Odpowiedz
nauczą się. Jeszcze z 3 miesiące i się nauczą kupować produkty w tygodniu :)


@robvan: tylko po co? Po co utrudniać życie - tak samo wracając z podróży w niedzielę rano jest się w dupie, bo lodówka pusta...
  • Odpowiedz
@Rosiq: no zajebiście, a jak ktoś kto nie jest z warszawy ma zweryfikować czy to nie jest przypadkiem stacja na której zawsze były kolejki? Co ma do tego inteligencja? Naprawdę czujesz się bardziej inteligentny od kogoś kto nie rozpoznał stacji benzynowej na obrazku w internecie?
  • Odpowiedz
Jeszcze są otwarte sklepy osiedlowe, prowadzone przez właścicieli, stacje benzynowe. Zakupy obecnie można zrobić spokojnie na cały tydzień. Ja tam z tym nie mam problemu.
  • Odpowiedz
@kodishu wklej inne zdjecie. Takie kolejki zawsze byly i beda pod tym orlenem bo 50 m dalej są schodki przy wiśle i to jest jedyny alkoholowy w poblizu. Bez zakazu tez byly tam takie kolejki co weekend ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@robvan pracuje trybem zmianowym, 400h w msc , tylko w niedzielę mogłem spokojnie zrobić zakupy na cały tydzień. Także mi to bardzo #!$%@? ułatwiło.
  • Odpowiedz