Wpis z mikrobloga

@kodishu: niezła manipulacja. TEN KONKRETNY Orlen znajduje sie w bezposrednim sasiedztwie bulwarow wislanych w Warszawie i jest praktycznie pierwszym sklepem w linii prostej. Dokładnie takie same kolejki były przed zakazem handlu.
  • Odpowiedz
@kodishu: To jakaś manipulacja. To Orlen przy Moście Poniatowskim, pod którym są bulwary wiślane. Wszyscy tam piją, a ten Orlen to miejsce (najbliższy sklep po prostu), w którym można zrobić zakupy i zawsze tak wygląda przy ładnej pogodzie. W zeszłym roku stałem w tym miejscu w takiej samej kolejce.
  • Odpowiedz
@Parker_: @kodishu: Tak szczerze to to jest stacja benzynowa pod poniatem w Warszawie i ta kolejka nie ma nic wspólnego z zakazem handlu w niedziele, więc bez gównoburzy proszę... Ta stacja jest podobnie oblegana od kilku lat jak tylko zacznie się sezon na picie na schodkach.
  • Odpowiedz
stałem tam w jeszcze dłuższej kolejce po browary, i to przed zakazem handlu. To jest stacja koło bulwarów wiślanych, najblizsze zródło wodopoju ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@kodishu: nie wiem czy dobrze poznaje, ale to chyba stacja koło mostu Poniatowskiego, gdzie chodzą wszyscy po browar coby go wypić nad Wisła. Kolejki wieczorami są tam zawsze, niezależnie od zakazu handlu

Inb4 tak, zakaz jest #!$%@? xD
  • Odpowiedz