Wpis z mikrobloga

Chciałbym zakomunikować wszem i wobec, że jutro miejmy nadzieje nareszcie usłyszymy o grze na którą wielu z nas czeka od 6 lat. Nie będzie to żadna Ubigra, czy Dragon Age 4. Ale coś co może dobić już ledwo słaniające się na nogach Destiny 2, a mianowicie BORDERLANDS 3 ! :]

Gra w którą po 6 latach od premiery dziennie gra na steam jedenaście tysięcy osób. Nietuzinkowe postacie, ciekawe questy, wciagająca fabuła i czarny charakter zapadający w pamięć na lata. Oczywiście chodzi o Klaptrapa .Ah i jeszcze był ten jak mu tam Handome Jack, był...

Więc kto czekał wsiada

#gry #pcmasterrace #borderlands3 #gearbox #hype
rifraw - Chciałbym zakomunikować wszem i wobec, że jutro miejmy nadzieje nareszcie us...

źródło: comment_MGF2bkIPmhn9SPi2wq4kooJQrweopnhp.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@wojtaasp: Wyciek był kilka tygodni wcześniej ze screenshotem na którym była data 10 kwietnia. Prezes 2k powiedział, że w tym roku podatkowym dostaniemy bardzo wyczekiwany tytuł z jednej z popularnych serii firmy. 12 Kwietnia zaczyna się E 3, a 10 kwietnia ma być konferencja małomiękkich i betesdy czyli się składa do kupy.

No i po wpadce z Battelborn PRowej i słabym marketingu Pre Sequela muszą się czymś odbić. Te ich trzy
  • Odpowiedz
@ETS2Fun: 12 :D Haha nie wiem co mi z tym kwietniem wyskoczyło, uznajmy, że przeniosłem się w czasie wróciłem i o tym zapomniałem ;) To najbardziej logiczne wytłumaczenie tej paskudnej pomyłki z miesiącami
:D
  • Odpowiedz