Wpis z mikrobloga

Wygrałem życie.

22 lvl, przyjemna i prosta praca od 7 do 15, 3800 netto. Za kawalerkę płacę 900 zł, rata za samochód i paliwo ok. 15700, na jedzenie ok. 700 zł, co miesiąc zostaje mi 500 zł, które wydaję na pierdoły albo i nie.

Wracam do domu gram sobie w gierki, coś poczytam albo obejrzę film. Jak mi się nie chcę to nic nie robię.
Nie mam żadnych zmartwień, żadnych problemów, nie boję się o przyszłość. Nie zależy mi na karierze ani pieniądzach, do niczego (materialnego) nie dążę. Nie pamiętam, kiedy ostatnio byłem nieszczęśliwy. Obca mi jest zawiść, zdrada czy zazdrość. Nie obchodzi mnie polityka ani sport. Cieszę się każdym beztroskim dniem jaki mam.

Polecam każdemu ten stan.

#wygryw #chwalesie #feels #czujedobrzeczlowiek #praca #pracbaza
hacadoo - Wygrałem życie. 

22 lvl, przyjemna i prosta praca od 7 do 15, 3800 netto...

źródło: comment_VgHO9cSy55ieCfLNX4eeJbYNlKwHM41v.jpg

Pobierz
  • 125
  • Odpowiedz
  • 64
@hacadoo człowieku, czyli zyjesz od 1 do 1. 500 z 3800 to jest jakiś zart. Nie umiesz gospodarować pieniędzmi.

Na twoim miejscu zastanowilbym sie nad WLASNYM domem/mieszkaniem a nie wynajmować....
  • Odpowiedz
to czym ty jezdzisz?


@paziu: mazda mx-5

człowieku, czyli zyjesz od 1 do 1. 500 z 3800 to jest jakiś zart. Nie umiesz gospodarować pieniędzmi.

Na twoim miejscu zastanowilbym sie nad WLASNYM domem/mieszkaniem a nie wynajmować....


@mars10: Nawet nie wiesz ile razy słuchałem właśnie takich rad od nudnych ludzi.

Po co mi własne mieszkanie? Pewnie jeszcze miałbym kredyt wziąć?
  • Odpowiedz
500 z 3800 to jest jakiś zart. Nie umiesz gospodarować pieniędzmi.


@mars10: mam nadzieję że to bait XD aha no chyba że mieszkanie i auto dostałeś od starszych i teraz płacisz ładnie 400zl za czynsz i paliwo - w takim wypadku możesz nie rozumieć jak wygląda sprawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wujek_piotr: miało być 1700, nie mogę już edytować

nie kredyt tylko np. jeżeli chcesz mieć dom to ODKŁADAĆ co miesiąc te 500 czy ile tam każdy może i pomalutku kupić działkę a potem pomału latami się budować


@mars10: po co mi to? ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 6
@hacadoo eh zielonka od 2 dni to pewnje zarzutka. Jak to po co? Żeby mieć coś na WŁASNOŚĆ. wynajmując tak naprawdę jesteś bezdomny....
  • Odpowiedz
@mars10: Blablabla, a ja mieszkam drugi rok w pięknej kawalerce z widokiem na PKIN i mimo że mieszkanie nieduże to żyje mi się znacznie lżej niż rodzicom w domu pod miastem 120 m. Koszty niższe, wszystko blisko i mniej roboty przy utrzymaniu. Wszystko ma swoje dobre i złe strony.
  • Odpowiedz
ide o zaklad że przed 30 bede mial WLASNY dom z normalnej pracy( bo nie jestem programista15k ) oraz z inwestycji


@mars10: no i tego ci życzę ale jako, że mam jako takie doświadczenia w tym temacie wiem też, że budowa domu (w szczególności systemem gospodarczym) to kilkuletnia, ciężka #!$%@? i gruuuuby hajs wpakowany w sporej części w coś czego nawet nie widać. Późniejsze utrzymanie i obsługa domu to też nie
  • Odpowiedz