Wpis z mikrobloga

Wygrałem życie.

22 lvl, przyjemna i prosta praca od 7 do 15, 3800 netto. Za kawalerkę płacę 900 zł, rata za samochód i paliwo ok. 15700, na jedzenie ok. 700 zł, co miesiąc zostaje mi 500 zł, które wydaję na pierdoły albo i nie.

Wracam do domu gram sobie w gierki, coś poczytam albo obejrzę film. Jak mi się nie chcę to nic nie robię.
Nie mam żadnych zmartwień, żadnych problemów, nie boję się o przyszłość. Nie zależy mi na karierze ani pieniądzach, do niczego (materialnego) nie dążę. Nie pamiętam, kiedy ostatnio byłem nieszczęśliwy. Obca mi jest zawiść, zdrada czy zazdrość. Nie obchodzi mnie polityka ani sport. Cieszę się każdym beztroskim dniem jaki mam.

Polecam każdemu ten stan.

#wygryw #chwalesie #feels #czujedobrzeczlowiek #praca #pracbaza
hacadoo - Wygrałem życie. 

22 lvl, przyjemna i prosta praca od 7 do 15, 3800 netto...

źródło: comment_VgHO9cSy55ieCfLNX4eeJbYNlKwHM41v.jpg

Pobierz
  • 125
Mieszkam obecnie w mieszkaniu wynajmowanym nie caly rok i powiem Ci ze mieszkania nigdy więcej. Żyjesz jak królik.

Tylko własny dom do którego sie przymierzam.

I ide o zaklad że przed 30 bede mial WLASNY dom z normalnej pracy( bo nie jestem programista15k ) oraz z inwestycji.


@mars10: no i super, oby ci się udało.Ale w tym momencie jesteś już praktycznie na amen przywiązany do jednego miasta.A co jeśli ktoś nie