Wpis z mikrobloga

W mojej pracy szefowa, to typowa plotkara, która prowadzi parę lokalów i jak jest u nas, to narzeka na pracowników z innych jej lokali xD Ostatnio wyzywała przy nas jakąś pracownicę, która wzięła sobie urlop. Przysługiwał jej, ale nie o to w tym wszystkim chodzi.

Powiedziała, że jak wróci z urlopu, to ją zwolni. Wiecie czemu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bo ona wzięła urlop i od jej znajomej słyszałam, że podobno siedzi cały czas idiotka w domu i nic nie robi, tylko gapi się w ekran, a my akurat mamy dużo klientów i potrzebujemy rąk do pracy. Jak jej się pracować nie chcę, to niech szuka innej, bo ja takich leni nie potrzebuje. Przyjdzie tylko do roboty, to jej wszystko wygarnę i może szukać innej pracy xD


Rozumiecie? W polsce jak w lesie. Zawsze myślałem, że jak biorę urlop, to mogę nawet całe dwa tygodnie ćpać, walić konia i srać pod siebie, a pracodawce nie powinno, to nic obchodzić. Jak widać myliłem się. W polsce są chyba jakieś inne standardy albo przynajmniej u mnie w pracy xD

#pracbaza #gownowpis #coolstory #januszebiznesu
  • 70
@Elaviart: Racja, bo polsza, to taka wspaniała i tutaj 95% ludzi ma mentalność niczym w Singapurze xD Wszyscy weseli i uśmiechnięci. Nikt na nikogo nie donosi, nikt nikomu dupy nie obrabia. Pewnie jakbym Ci opowiedział o tym, że w poprzedniej robocie było dużo gorzej, to byś nie uwierzył. Bo przecież wystarczy uczyć się informatyki, mieć 15k na rękę i ludzie w korpo są inni, lepsi, inny świat xD
@Twinkle: Bo mnie to nie dotyka. Praca jak praca. Nawet ją lubię (pracę, nie szefową xD). Jak pisałem wcześniej - szefową widzę raz w miesiącu, nie częściej, więc czemu miałbym zmienić? Mnie to nie dotyka. Mnie pewnie też dupsko obrabia, ale co z tego? Jak mnie zwolni, to znajdę inną pracę. Ba! Jak znajdę lepszą, to sam się zwolnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SadoMaso: Czemu ma służyć takie głupkowate popadanie w skrajności? Liczysz na to, że poczujesz się lepiej wmawiając sobie i innym że taka patologia to cecha Polski, a nie twojej gówno-posady?
Dlaczego miałbym ci nie uwierzyć, że w poprzedniej robocie było jeszcze gorzej? Zaliczyłem w życiu od #!$%@? różnych miejsc pracy i znam z doświadczenia wszystkie możliwe patologie. Wszystkie były winą konkretnych osób, a nie tego że to Polska. Myślisz że w
@Elaviart:

Zaliczyłem w życiu od #!$%@? różnych miejsc pracy i znam z doświadczenia wszystkie możliwe patologie.


I tu właśnie pokazałeś swoją ignorancję w pełnej krasie.
Też pracowałem w wielu miejscach, gorszych oraz lepszych i powiem Ci, że widziałem już wiele irracjonalnych sytuacji i ludzi. I wiesz co? Choć wydaje mi się, że jestem już długo w danym miejscu i ludźmi, a mimo to potrafią zaskoczyć i naprawdę wkurzyć.
Także nie udawaj
@luckyszlug: Ale o czym ty w ogóle do mnie rozmawiasz? xD No ja też zdaję sobie sprawę, że pewnie niejedno mnie mogłoby zaskoczyć, np. nigdy nie byłem molestowany seksualnie albo bity czy uwięziony przemocą w miejscu pracy. Naprawdę potraktowałeś dosłownie określenie "wszystkie możliwe patologie", myślałeś że ktoś naprawdę uważa że widział wszystko co możliwe? xD
@SadoMaso: W uk spotkalem sie ze wyplacali po cichu wakacyjne choc nikt nie prosil a potem zdziwienie ze nie ma kasy na wakacje :p.
Kiedys slyszalem na przerwie, seba ma urlop? Tak. Pewnie siedzi w domu i gra na ps4.
Ale co urlop to tylko do Polski przeciez :p
@Elaviart: Staruszku już się tak nie napinaj na wykopie, bo Ci jeszcze żyłka pęknie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po prostu nas zignoruj, przecież co my gówniarze wiemy o życiu, w przeciwieństwie do takiego starego wygi jak Ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)