Wpis z mikrobloga

Wiecie co mnie najbardziej #!$%@? na tym portalu? Ludzie z poziomem inteligencji na wysokości kuchenki mikrofalowej. W gorących jest post Mirabelka prosi o modlitwę bo jest w ciąży i wylądowała w szpitalu xDDD. Nie warto utrzymywać i edukować lekarzy w Polsce, bo przecież Bóg każdego może wyleczyć xDDD. Najlepiej w ogóle odpuścić szpital i położyć się w domu na łóżko modląc się o wyzdrowienie, na pewno to coś da xDDD
#bekazkatoli #ateizm
  • 53
@QHiN: mnie #!$%@? że jest tam gdzieś komentarz że na dziennej będzie wysyp takich wpisów jak twój, zastanawiałem się czy naprawdę znajdzie się ktoś kto będzie uważał że poglady innych i prośba o wsparcie zgodne z jej wiara okaża się dla kogoś warte pogardy, widać są tu nawet ludzie z poziomem inteligencji zdecydowanie poniżej tej kuchenki
@QHiN: Najbardziej #!$%@? mnie jak ludzie mówią na Bitwę Warszawską "Cud nad Wisłą", nie wiem jak musiałaby się czuć osoba, która własnym sercem broniła stolicy, która jeszcze kilkanascie miesięcy wcześniej była pod butem tych którzy znów chcą ją zagarnąć.A gdy kurz opadnie, człowiek z ran się wyleczy, spróbuje wrócić do normalnego życia, usłyszy:

@Infrass: Nie jestem katolikiem, tag #gimboateizm ma nieco inne znaczenie, to wy poniżacie chamsko ludzi, niedługo idę do kumpla na komunię córki, nie powiem mu ty debilu katolu, nie zwyzywam córki od kretynek itp. Na tym polega różnica, po prostu dam prezent i będę się bawił z kumplem. To się nazywa szacunek, tolerancja i kultura po prostu, a tacy jak ty non stop wypisują jakieś chamskie teksty żeby się dowartościować czy