Wpis z mikrobloga

Dziękuję Pan Komendant. Jaram się jak Rzym za Nerona. Złego słowa nie mogę powiedzieć o WPA w Katowicach. Wszystko sprawnie i bez problemów. Przyznano zgodnie z wnioskiem 7 sportowej, 10 kolekcji i dopuszczenie. Całość trwała ok. 3 tygodnie. W przesyłce pismo przewodnie i trzy decyzje administracyjne.

To którym jestem w Polsce członkiem elitarnej grupy posiadaczy pozwolenia, które tak ciężko zdobyć? 16 czy 17? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bron #pozwolenienabron #strzelectwo #wygryw
L3stko - Dziękuję Pan Komendant. Jaram się jak Rzym za Nerona. Złego słowa nie mogę p...

źródło: comment_9yI1rV8meMBmbSGCjioeODDdeinRaMhn.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
Gratki. Kiedyś o WPA Katowice legendy krążyły.


@Seeker: zgadza się, znam te legendy i obawiałem się że przynajmniej przedłużą postępowanie a tymczasem dzielnicowy przyszedł po tygodniu, po dwóch kolejnych była już decyzja choć po drodze był przecież długi weekend.
  • Odpowiedz
WPA Gdańsk mi przysłało, że przedłużają o kolejne 30 dni, abym mógł zapoznać się z aktami.


@HansVonGrooBer: dlatego ja we wniosku zawarłem następującą regułkę:

Informuję również, iż rezygnuję z prawa do zapoznania się z aktami przed wydaniem decyzji, jeśli będzie ona zgodna z moimi oczekiwaniami opisanymi w przedłożonym piśmie.
  • Odpowiedz
@regis_uszatek: nie licząc klubu jakieś 1500zł. Jeśli chcesz trzymać broń na strzelnicy a nie w domu to nie musisz starać się o pozwolenie. Możesz dogadać się ze swoim klubem i na nich kupić i zarejestrować broń. Będzie w walizeczce tylko do Twojej dyspozycji.
  • Odpowiedz