Wpis z mikrobloga

Witam,

mam pytanie , trzęsie się wam pralka?
ostatnio miałem przyjemność kupić sobie taką maszynę
https://www.samsung.com/pl/washing-machines/washer-ww90j5246fw/
wypoziomowana idealnie, a przy rozpędzaniu się do wirowania 1400rpm nie raz brzmi jakby startował antonov w mieszkaniu, zdarza się też że wpada w wibrację zaczyna trzepać tak że dziwie się że jeszcze dziury w podłodze nie wytłukła i nie wpadła do piwnicy (pomijam już że po zakończeniu programu pralka potrafi stać np. 20 cm dalej względem położenia pierwotnego xd).
kiedyś nawet matę antywibracyjną "DOJCZE QUALITY" (paaanie, stabilizuje całkowicie, wycisza zupełnie, no panie mam podobną to zapominam ze pralke mam) za stówe w rtv euro agd jej kupiłem, ale efekt był taki (po zastosowaniu tej maty) że przy początku wirowania musiałem na szybko wszystko wyłączyć, bo zaczęła się akcja jak w tych filmikach co goście wrzucają do pralki kamienia xd dobrze że specjalnie czekałem do końca programu nigdzie nie wychodząc, bo by chaupe rozdupcyło.

ma ktoś podobne doświadczenia? jakieś pomysły co robię źle? porady jak ukrócić ten żenujący spektakl?

PS. zasilacz jest z czarnej listy ale to nie powinno być powodem (wg google)

#dom #pralka #pralkaboners #pralkacontent #pranie #praniefail #vibrator #elektrotechnika
  • 2