Wpis z mikrobloga

Podejrzewam, że dla co niektórych wygląda jak gówno, ale smakuje jeszcze lepiej ( )
A tak na poważnie - wygląda tak jak się postarałam, czyli w ogóle, ale i tak pokażę, bo może się komuś przyda.
W pojemniczkach mam czysty hummus z odrobiną oliwy. Na wierzch można położyć kiełki pestki słonecznika i dyni lub sezam, ale sobie odpuściłam tym razem. Do tego zaraz idę po dwa pojemniczki pomidorków koktajlowych po jednym dniu na każdy dzień.
I na zagryzkę - chlebek z mikrofali. Dałam nieco za mało mąk, dlatego go tak wygło tego chlebka ¯_(ツ)_/¯
Na jedną sztukę przypada:
łyżeczka masła
2 łyżki dowolnych mąk (u mnie mix konopnej, dyniowej i z ciecierzycy, stąd taki apetyczny kolor)
1 jajko
sól, zioła, opcjonalnie przyprawy
+ opcjonalnie nasionka/suszone pomidory
i myk do mikrofalówki na dwie minuty. Więcej info na moim zakurzonym blogu http://nie-umiem-gotowac.blogspot.com/2014/07/kromka-chleba-w-5-minut.html
Chleb w zależności od proporcji (np niezbyt chłonne mąki lub wielkie jajko) może być tak samo suchy/sypki jak gąbczasty, kwestia tego jak się pokombinuje. Ten wyszedł dosyć wilgotny o suchawych brzegach.

#gotujzmatra #gotujzwykopem #lunchbox #bezglutenu i podejrzewam że mimo wszystko #lowcarb za to chyba sporo białka.
Pobierz matra - Podejrzewam, że dla co niektórych wygląda jak gówno, ale smakuje jeszcze lepi...
źródło: comment_ukwuv8VduCTuz69lxcoiCI5ySWS8Nr4l.jpg
  • 10