Wpis z mikrobloga

Wiem, że wielu z was nie może się doczekać #turniejopaswykopu, który się odbędzie pewnie nigdy albo wcale, jednak w zamian chciałbym was zaprosić do czegoś równie ekscytującego!

Tą rzeczą są organizowane na największym haxballowym forum w Polsce TheHax mistrzostwa świata w piłce no... ballowej. Oczywiście całość ma charakter czysto zabawowy i zapisać się może każdy, kto posiada kilku znajomych, dobre chęci i trochę czasu.

Gramy na mapie BIG w systemie 3vs3.

http://thehax.pl/forum/showthread.php?tid=5346&pid=40530#pid40530

Wymagana jest rejestracja wszystkich zawodników na forum.

Przypuszczalne terminy rozgrywania meczów to dwa dni w tygodniu, zapewne w godzinach 20:00 - 22:00. (mecz można przełożyć i dogadać się na jego rozegranie w innym dniu)

Na pytania dotyczące turnieju odpowie wam ze szczegółami jeden z administratorów forum @Frescasso (Fresco)

Reprezentację zapisać możesz do dnia 22.05. 2018


#haxball
D.....o - Wiem, że wielu z was nie może się doczekać #turniejopaswykopu, który się od...

źródło: comment_Ve5bDyoa5Kh6MzmPK1rccWrSPnNckGBx.jpg

Pobierz
  • 23
Wołam zainteresowanych (43) z listy Haxball
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @freund @porque @PlecSchrodingera @PiccoloColo @Otter @Manderigon @Janusz_Cebula @Elthiryel @dziubeQ @dofniel @Cimcirimci @bart13 @Baron_Al_von_PuciPusia @baletny @DizzyEgg @Zircon @sunshine_ @redheart @PrawdaWasWyzwoli @camillo1128 @bersking @karamba16 @szpecek @therealhajto @lonely097 @rosiu93 @PawianZbok @galaxy42 @Fizyk_kwantowy @Millander @happihappi @Patey @0x686578 @dawid_kedzierski @Crisss @Rovan @Przem10 @VanGogh @Lajz @8Dawid88 @Angban @hejoo @