Wpis z mikrobloga

Mirki, dziękuje wam za wczorajszy wieczór oraz noc. Za słowa wsparcia, pomocy oraz tych, którzy twierdzili, że to bait.
Prawda jest taka, że cała historia została zmyślona :D Nie spodziewałem się kompletnie takiej lawiny komentarzy, plusów oraz ludzi, którzy będą dalej nakręcać historię. Nie mogłem zostać na to obojętny i starałem się ciągnąć historię coraz dalej w miarę możliwości jak najbardziej logiczną, jednak jesteście taką społecznością, gdzie ciężko was wmanewrować jednak niektórzy uwierzyli w historią a inni nie wiedzieli w ogóle co myśleć. :D
Bardzo byłem zdumiony jak ludzie sami się nakręcali oraz w sumie zaczęli żyć emocjami tej historii.
Łącznie ponad 4200 plusów, 3500 komentarzy. Serio, nie wiem co powiedzieć, to miała być zwykła zarzutka na godzinę, no ale nie mogłem się oprzeć pisać historii dalej. Mam nadzieję, że bawiliście się równie dobrze co ja ;)

Pozdrawiam !
  • 429
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Adamus56: ale z ciebie frajer i przegryw. No ale ok nie masz pewnie nic innego do roboty. A nasze społeczeństwo też proste i prostackie, dlatego tak dobrze sprzedają się programy typu ukryte prawdy. Ze oszukales tyle osób na te jawne kłamstwa(pseudo zdenerwowanie uwidocznione niby w jakości tekstu kiedy słowniki t9 robią robotę i inne) świadczy tylko że daleko nam do Europy :) #przegryw #frajer #aferagdanska
@Adamus56: Pomysł 10/10
Wykonanie 4/10
Mogłeś trochę dokładniej to prowadzić, jakieś "dowody" w formie zdjęć. Po tym jak pisałeś wiadomości (celowe błędy że niby pijany) było widać że coś nie tak.
@Adamus56 No ładne granie na emocjach innych, bo ja miałem w sumie #!$%@?, ale byłem ciekaw co zastaniesz po przyjeździe do domu. Spodziewałem się że wyjdziesz w "jej" oczach na debila i może ona sama zrobiła zarzutke żebyś się pofatygował xD
@Adamus56: zawsze znajdzie się grono osób, które by to podważało ale takie "dowody" sprawiłyby że więcej osób chwyci zarzutkę. Gratuluję pomysłu ( ͡º ͜ʖ͡º) sam się na początku nabrałem ale z czasem już wiedziałem że to fikcja. Więcej takich pomysłów na mirko
@Adamus56: "Najlepsza zrzutka w historii"? "Jeden z lepszych baitów"?

#!$%@? ludzie, wy serio jesteście aż tak głupi? Przecież praktycznie od razu to #!$%@?ło historią wyssaną z palca xD Tylko sztucznie zwiększany zasięg (przez nabijanie komentarzy) spowodował, że z tej marnej jakości zrzutki (naprawdę, widziałem już masę o wiele lepszej jakości baitów, ale nikt ich nie pompował na kilka tysięcy komentarzy), zrobiliście jakiś bait tysiąclecia, co jest wręcz krzywdzące, dla prawdziwych, zrzutkowych
jednak jesteście taką społecznością, gdzie ciężko was wmanewrować


@Adamus56: To nie ma znaczenia, dla ciebie była to historia zmyślona, dla nas może być prawdziwa i zmyślona. Żadna różnica. ¯\_(ツ)_/¯
@Adamus56: "w miarę możliwości jak najbardziej logiczną" - słabo u Ciebie z logiką, jak przeczytałem, że w łazience stoją perfumy bolca na boku to myślałem, że się spier... z krzesła. To co masz w głowie to jest niepojęte XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Adamus56:

jednak jesteście taką społecznością, gdzie ciężko was wmanewrować

Po prostu zawsze znajdzie się ktoś kto powie że jakaś historia (nawet najbardziej prawdziwa) to bait ¯\_(ツ)_/¯
@Adamus56: Bełt był doskonałej jakości, tempo podawania informacji nakręcało komentujących, a jak już ktoś chciał iść spać to bum, nagle pojawiała się nowa nowa wiadomość. Niektórzy tutaj uważają się za wybitnie przebieglych chwaląc się, że już na początku przejrzeli, ze OP ściemniał. Ale prawda jest taka, że życie pisze różne przedziwne scenariusze, świat nie jest czarno-biały a ludzie często zachowują się nielogicznie. Dlatego też łudziłem się że może historia jednak jest
Z kolei wlurwiajace są te zarzutki, ktoś kiedyś może będzie serio w potrzebie to nikt ci nie pomoże bo będzie ze zarzutka. Kiedyś wykop to była dobra kulturalna społeczność. Jest coraz gorzej. Gimby nie maja co po nocy robić to bawią się w forum jak na hip-hop.pl idzta #!$%@?.
Trollowanie jest sztuką, przyjacielu, a ty jesteś artystą


@giocarte: Nie jest, bo jak kolega gali chciał z nim zbić piątkę, to nie było odzewu i już było wiadomo, że to bajt, ale i tak była fajna zabawa i pewnie większość ludzi tak to odebrało.
@Adamus56: O #!$%@?, tego się nie spodziewałem. Byłem przekonany, że to może być prawda. A za baitem przemawiało głównie zdjęcie z młotkiem i to, że poszedłeś się wylać, a kolega nagle telefon przejmuje i światło się zapala XD Ale ogólnie było wiarygodne, propsik. Aaa no i odliczanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Blaskun:
Nie rozumiesz konceptu, zbignief. To nie jest zabawa, to nie była zabawa. To była sztuka, a on jest artystą.
Oczywiście, że w pewnym momencie zaczął się zjazd wiarygodności, zaczęły się niespójności, mataczenie, podejrzenia. Może zabrakło nieco wytrawności i doświadczenia. Wykwintu. Ale tutaj nie chodzi o ten moment, gdy zaczęły się problemy.
Tu chodzi DOPROWADZENIE do tego momentu, o zapewnienie pokarmu i przyglądanie się, jak ochoczo pelikany łykają.
Ten rezonans,jaki ten