Wpis z mikrobloga

Czołem #torun! (ʘʘ)
Porobilam małe przeszpiegi wśród wielbicieli i fanatyków #torunwykoppiwo i oficjalnie obwieszczam wszem i wobec, że optymalną datą na spotkanie w #torun okazał się piątek 15 CZERWCA.
Co do miejsca i godziny wszystko jest jeszcze do ustalenia. Zapewne będą to godziny wieczorne. Fajnie byłoby jakby udało się ogarnąć jakiś #wykopgrill ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale nie wiem jak tam z lokalizacją (Martówka? Barbarka?), czasem i spożywaniem alkoholu na powietrzu. Taki pomysł na ostatnim #wykopiwo się pojawił i jest jak najbardziej ciekawy, zwłaszcza na letni piątkowy wieczór, ale trzeba by było co nieco ustalić i się przygotować. Jeżeli nie to oczywiście tradycyjnie można zaklepać Cybermachinę. ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Zatem - biorę po 3 plusy od każdego i słucham Państwa.( ͡º ͜ʖ͡º)

No i też zawołam (jak leci):
@lugre @Z3r0 @pwcr @czarekn @lollipops @powro91 @Daymare @TakiSeLogin @Question @pufa13 @fr0st @MagisterWiadromonter @gustawny @nocnokrokowiec @Onde @rayuuu @maskotkadomowa @Mishkaliina @Psylocyby30 @szczesliwa_patelnia

Dowołam jeszcze #bydgoszczwykoppiwo, bo nic się u Was ostatnio nie dzieje i moglibyście zebrać jakąś delegację w końcu na #torunzapolceny a nie tylko do was przyjeżdżajo inni. :P
y.....w - Czołem #torun! (ʘ‿ʘ)
Porobilam małe przeszpiegi wśród wielbicieli i fanaty...

źródło: comment_GFFmGnlxdX5LCIuaNr94mglXQbwqBqFW.jpg

Pobierz
  • 32