Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
No i stało się, 1,5 roku #zwiazki poszło się .... Pierwszy poważny związek, pierwsze dorobienie rogów ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jak dowiedziałam oczywiście się poryczałam i zaczęły się pytania 'Czemu?'. Przecież się tak starałam, skakałam wokół niego, zabierałam na spontaniczne wycieczki, a on miał być normalny zwykły chłopak, przykładny informatyk z polibudy. I zaczęły się gorzkie żale, że to moja wina tak naprawdę że zdradza mnie z recepcjonistką z hotelu bo 'nie czuje się przy mnie męsko', bo ja 'odnoszę więcej sukcesów i po co mi taki chłopak'. Tyle że ja nigdy mu nie dałam czegoś takiego odczuć, nigdy nie powiedziałam, ba, wręcz ostatnio ukrywałam przed nim że coś mi się udało bo wcześniej zawsze był foch i ciche dni. Średniej z ostatniej sesji też nie znał, bo i tak wystarczająco ubodło go że nie mam poprawek a on prawie każdy przedmiot uwalił. Pocieszałam, mówiłam że jest mądry, że mi imponuje, każdy jego sukces był celebrowany.
Najgorsze jest to, że to nie jest jednostkowy przypadek, że jak chciałam się z kimś spotykać i no tak naturalnie mówiłam że studiuje ciężki kierunek i że pracuję to było 'fajnie, fajnie', jak się potem okazywało że odnoszę jakieś sukcesy to koniec tematu, jednak nie, raz mi powiedział facet że szuka 'normalnej dziewczyny'. A ja jestem jakaś nienormalna? Zawsze byłam na każde zawołanie, jestem dobrze zorganizowana, na wszystko miałam czas. Nie byłam też chwalipiętą, to wszystko wychodziło w rozmowie.
Czemu faceci nie potrafią poradzić sobie z tym że kobieta odnosi jakieś sukcesy?

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 27
@AnonimoweMirkoWyznania: o widzisz a ja właśnie szukam po tym świecie właśnie takiej zaradnej różowej. Każdy mój związek był z różową, która nie miała żadnych ambicji oprócz oglądania seriali na Polsacie. Obecnie nadal znajduję takie, które albo nie pracują albo praca za 2100 brutto jest dla nich spełnieniem życia.

Wyjdź za mnie ( ʖ̯)
@AnonimoweMirkoWyznania: Spotykałem się kiedyś z dziewczyną, która jakieś tam sukcesy odnosiła i generalnie dobrze zarabiała. Była ogarnięta, nie uciekała od pracy, zbierała rok na auto, by nie brać kredytu. Co ciekawe, jej matka to była typowa materialistka, która jej mówiła, żeby sobie ogarnęła bogatego bolca, który ją będzie utrzymywał.

Często mi mówiła, że sporo gości ma ból dupy o to, że nie są lepsi i nie mogą pogodzić się z tym,