Wpis z mikrobloga

@Raspajpi: hurr durr postęp i tolerancja. homo pokazuje się jako fakt naukowy żeby te poglądy zobiektywizować i walczyć ze wszystkimi którzy myślą inaczej jako z przeciwnikami prawdy. kiedyś socjalizm też określano jako "światopogląd naukowy" a inne były burżuazyjne albo faszystowskie
  • Odpowiedz
  • 616
@Raspajpi Prywatne biznesy nie muszą być neutralne. Ich pieniądze ich decyzje. Chyba, że je do tego przymusimy prawnie. Co jest jakimś wyjściem. Paradoksalnie w świecie zdominowany przez korporacje aby panowała wolność należałoby wprowadzić regulacje.
  • Odpowiedz
  • 183
@Raspajpi: youtube jest neutralny bo każdy może oglądać i wrzucać filmy ale jeśli robi jakieś tęczowe gówno to już jest nachalne propagowanie konkretnego stanowiska

@Daleth2202 YT był neutralny. Od kiedy prowadzić wojnę z kanałami około militarnymi juz neutralny nie jest.
  • Odpowiedz
  • 7
Prywatne biznesy nie muszą być neutralne. Ich pieniądze ich decyzje.


@Variv: dopóki piekarz lub drukarz nie odmówi obsługi lgbtqwerty
@Nagor Zależy od kraju. W USA zdaje się jest to dozwolone. W Polsce niekoniecznie. U nas jest zapis, że sprzedawca musi wydać towar jaki ma na stanie.
Choć kwestia sklepów to trochę kwestia. Generalnie inernet trochę się inna sprawa. Właściciele kanałów na YT nie płacą YT za to, że może wrzucić tam
  • Odpowiedz
  • 1
@Variv: wydawało mi się, że pisałes o prywatnych biznesach a nie prywatnych biznesach internetowych

@Nagor Tak ale przecież temat ma określony kontekst. I tym kontekstem jest YT . I zwróć uwagę ze będąc dostawca treści na YT za nic nie płacisz. - W sklepie za coś płacisz - wiec masz imho większe prawa. Ale to już dyskusja na inny temat.
  • Odpowiedz
Czy tylko ja uważam że #youtube czy #facebook czy inne tego typu portale powinny być w 100% neutralne a nie faworyzować jednych a drugich gnoić ( ͡° ʖ̯ ͡°)?


@Raspajpi: Ostatnie miesiące cenzury, ucinania zasięgów i podobne na FB skutecznie odciągnęły mnie od tego portalu. Myślę, że spędzam tam 80% czasu mniej niż wcześniej. Wolę już pooglądać sobie fit-dupy na Instagramie niż "stresować" się debilnymi posunięciami Zuckenberga
  • Odpowiedz
  • 123
@Raspajpi a to oni gnoja heteroseksualnych mężczyzn? ktoś tutaj ma ciężki przypadek oblężonej twierdzy, idź się wypłacz na Breitbarta
  • Odpowiedz
@hirud: Czy ja twierdze że chodzi konkretnie o orientacje? W wpisie stwierdziłem że takie strony powinny być neutralne a nie że jak na fb w wpisie użyjesz np słowa "pedał" w kontekście roweru to spadasz z rowerka bo hur dur homofob bo przecież "pedał" odnosi się tylko do osoby homo...

A tłumaczenie tego że to bot tylko pokazuje jak fb uczy swoje algorytmy.

@Estebanik:

Głównym czynnikiem, który przyczynił się do
  • Odpowiedz