Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 33
@KozussziJB: nie wiem czy rozumiesz o co ja cie pytam. To o czym teraz mówisz to twoje przekonania które nie mają żadnego poparcia. Nie wiesz kto jak bardzo kocha dziecko, mało jest matek które swoje dzieci zaniedbują i nie dają im "matczynej miłości"? Mało jest ojców którzy walczą o prawa do opieki nad dzieckiem? Ad personam nawet nie skomentuje. Już pokazałeś, że nie masz żadnego argumentu poza nienawiścią wpojoną przez rodziców.
spoko, łaczcie się w te gejowskie pary to nie przekażecie genów dalej.

Ja jestem hetero, ale mam na tyle RiGCZu by rozumieć pary homo.

W końcu mam nadzieje, że wymyślą na to szczepionke a wy sami powymieracie bo przecież większość to nosicie HIV :)

Widzę, że ktoś tu jest "gorzej" chory, na nienawiść do drugiego człowieka.

Ale dzieci w to prosze nie mieszać. Niczemu nie są winne, żeby potem płakać po kątach
@Shatter: bo ludzie hetero nie muszą się ukrywać z swoją orientacja? Wbrew pozorom jak komuś powiesz ze jesteś hetero to nikt w szoku nie będzie, jak powiesz ze jesteś homo to reakcje są różne i w tej całej "dumie" chodzi o to, żeby mówienie o swoje orientacji nie było niczym dziwnym

@OmarBongo Ale tak przypadkowym ludziom o swoich preferencjach się opowiada? To już lekki ekshibicjonizm. Generalnie brak ukrywania preferencji powinien być
@OmarBongo W świetle dyskryminacji /sygmatyzacji kwestie orientacji i preferencji należy traktować tak samo. Dlatego porownalem fetsz z orientacja. Z resztą jest to dość umowny podział.

Oczywiście, że stygmatyzacja jest naganna. Przecież nigdzie jej nie popieram.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Variv: lol od kiedy to samo, mi się wydaje że związek bardziej ma wpływ na życie niż to co kto lubi w łóżku, bo powiem Ci sekret, bycie homo nie oznacza tylko lubienia w dupe, tylko życie z drugą osobą cały czas, więc porównując jakąś głupia zachcianke o której nikt nie musi widzieć, do związku którego trudno ukryć, sprawiasz że dyskusja z tobą jest bez sensu
@KozussziJB: obrzucasz ludzi gownem, a potem używasz tego jako argumentu, ze dzieciom bedzie zle, bo beda wyzywane. Jakbyś ty i tobie podobni zachowywali się na poziomie, stygmatyzacji tych ludzi by nie bylo.

Ale takie mamy czasy, kazdy idiota moze w internecie udawać eksperta i negować rozwoj nauki i medycyny, pisząc "dla mnie to choroba", bo przeczytał dwa artykuły w internecie. Wystarczy tylko spojrzeć na krzykaczy o autyzmie po szczepionkach. I to
w świecie zdominowany przez korporacje aby panowała wolność należałoby wprowadzić regulacje


@Variv: tylko z reguly te regulacje szkodza obywatelim a sluza korporacjim. Czemu nie wprowadza sie regulacji tylko dla korporacji?