Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@Tussipini w twoim wpisie jest cały sens mema,znajoma umie malować,bo sama się maluje to może robi to ponadprzeciętnie?jak ja bym się codziennie malował, do tego lubial to robić to też bym kokosy zarabiał ,skoro rzuciła liceum w 2 klasie to podejrzewam że nie umie nic poza malowaniem
  • Odpowiedz
  • 0
@atrax15 nawet w małym powiatowym miasteczku średnio ogarnięta babka wyrabia na czysto przynajmniej 2 średnie krajowe. Ale to ciężki kawałek chleba
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@bigger nie wiem,nie znam się,być może chociaż wątpię,robienie pazurów też nie kosztuje 5zl tylko kilkadziesiąt a nie każda karyna stać żeby tak se robić co i rusz,wiem bo szwagierka chodzi na takie zabiegi że tak to nazwę i nie raz mi się chwaliła a jak jej się zapytałem ile takie coś to 50zl w górę zależy co,ile i czym ,miasto powyżej 250000 mieszkańców
  • Odpowiedz
@Shatter: zgadzam się, co kto woli :-)
Każda taka Karyna ma swoje psiapsiółki które będą korzystać z jej "usług".
Najgorzej jest niestety kiedy taka Karyna reklamuje się pięknymi zdjęciami z internetu, psiapsiółki piszą super recenzje i niczego nieświadoma osoba idzie sobie zrobić rzęsy i paznokcie i potem wychodzi z kupą kleju na rzęsach i zmasakrowany mi dłońmi.
  • Odpowiedz
@atrax15: no i #!$%@? z tego? Szanuje oba te zawody i w życiu bym nie powiedziała, że to źle, że ludzie nie mający pomysłu na siebie zajmują się makijażem albo treningiem personalnym,bo jest to popularne albo niewymagajace intelektualnie. Przyjeb się lepiej do ludzi, którzy w mózgu nie mają nic i żyją na zasilkach i pincset plus
  • Odpowiedz
  • 1
@atrax15 mam w bliskim otoczeniu 2 takie salony. Z pierwszej ręki mam info. Tyle że robota ciężka bo zero weekendów i od rana do wieczora. Do tego w chemii. Miasto 20k mieszkańców i nowych klientek nie bierze juz
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@nothingtown przecież z tych drugich śmiejemy się non stop,nawet tagi bekazpodludzi czy 500+ to właśnie o nich,ale musisz jednak przyznać że operowanie narzędziami "malarskimi" czy machanie hantelkami nie wymaga od różowych specjalnych zdolności intelektualnych ewentualnie zdolności manualnych i dobrej motoryki xd,po drugie meme nie jest mój,pozdrawiam cieplutko xddd
  • Odpowiedz
@Shatter: no tak. Każda zmora znajdzie swojego amatora. Jak jeszcze ma niskie ceny to niestety ludzie wolą taniej niż drożej a lepiej. A jeszcze kilka lat temu pewne rzeczy przesLyby be echa. A w tej chwili świadomość kobiet w zakresie usług kosmetycznych i samych kosmetyków jest tak wysoka, że takie Karyny mogą tylko cena się ratować. Jakbym poszła zrobić paznokcie za np. 100 byłby to raczej standardowy manicure to oczekiwałabym najwyższych
  • Odpowiedz
@atrax15: moja znajoma, bez matury (nie to ze glupia, tylko miala ciezka sytuacje w domu od 15 roku zycia) poszla na jakas kosmetologie na kiju. Teraz ma 25 lat, trzy salony urody (nie wiem czy to fachowa nazwa xd) i zarabia lepszy pieniadz niz niejeden programista15k, takze nie szkaluj.
  • Odpowiedz
@atrax15: no tak, ale to tak jakby się śmiać nie wiem, z fryzjerki czy ki #!$%@?, nie widzę w tym sensu, o ile nie chcesz chodzić jak obciety od garnka, to idziesz do fryzjera :D a niektóre różowe (znaczna część) potrzebują kosmetyczki tak bardzo jak i fryzjera, więc chodzą i myk. A co do tego, że mem nie Twój, co z tego, jak Ty zamiesciles :d
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Fighter_forGlory ot co! Bo to jest wasza umiejętność wrodzona,wy się nie musicie tego specjalnie uczyć,wy to po prostu umiecie zrobić i tyle i nie wymaga to od was żadnego wysiłku intelektualnego,koniec kropka. @nothingtown ale nadal wracamy do punktu wyjścia,nie będę jeszcze raz pisał tego samego,nie chce mi sie
  • Odpowiedz