Wpis z mikrobloga

  • 0
@atrax15 fajny zawód i trzeba mieć do niego zdolności. Ja żałuję że jestem artystyczną lamaga i nie umiem nawet siebie pomalować.
  • Odpowiedz
Gabinet kosmetyczny zajebista praca :D dobry hajs, pykasz sobie to co lubisz, gadanko z innymi kobitkami :D żyć nie umierać :D laska ma programować, bo tak ktoś z wykopu scharakteryzował ambitne zajęcie? XD
  • Odpowiedz
@Peter_Mountain akurat miara wakacji nie jest dość dobra. Obecnie świat (a przynajmniej Europę) można zwiedzić za grosze.

Chociazby teraz loty na Majorkę są za 20€/os. w dwie strony, a wczoraj były za 10€. :p
  • Odpowiedz
To też nie jest tak, że nagle sobie karynka zdecyduje, że będzie robiła paznokcie i sobie robi. Znaczy oczywiście, może tak zrobić, ale jak nie ma do tego ręki, odrobiny artystycznego zacięcia (bo często klientki życzą sobie jakieś skomplikowane wzorki, które trzeba umieć ładnie namalować) i nie zainwestuje na start niemałej kwoty, to rynek szybko ją zweryfikuje.

Moja różowa zaczęła się w to bawić jakieś 4 lata temu. Zarobiła na wakacjach, to
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@amgcla nauczyciel,technik,inżynier w różnych dziedzinach,lekarz,dentysta,ratownik medyczny a resztę sam sobie wymyśl,to tak na szybko
  • Odpowiedz
@atrax15 Czy ja dobrze czytam - twierdzisz, że zawody kosmetologa/makijażystki/manikiurzystki są niewiele warte, bo NIE WYMAGAJĄ UMIEJĘTNOŚCI? ( _)
  • Odpowiedz