Wpis z mikrobloga

Ostatnio zrobiła się moda do nabijania się z mojego zawodu, tak pracuje jako tirowiec.
Najwiekszą bekę cisną oczywiście z nas ludzie, którzy nawet nie mają prawa jazdy.
Czy wy do #!$%@? nędzy zdajecie sobie sprawę jaka to w #!$%@? męcząca i niezwykle odpowiedzialna robota?
To nie jest jakaś praca w korporacji gdzie pracujesz 3 godziny a później przeglądasz wykop.
Ja muszę być skupiony przez 100% czasu swojej pracy nie mówiąc już o zjazdach do domu co #!$%@? 3 tygodnie. Wyobrazacie sobie przez bite 3 tygodnie praktycznie z nikim nie rozmawiać?
Trzeba byc ultramocnym psychicznie.
Możecie się śmiać ale jest to według mnie zajęcie dla facetów z krwi i kosci.
No i oczywiście jest to zajęcie niesamowicie potrzebne społeczeństwu bo gdyby nie my to cofnęlibyśmy się do średniowiecza. Nie przesadzam, transport wszelakich produktów takimi pojazdami jak tir pozwoliło nam zglobalizowac rynek na całym swiecie. Jest dużo ważnych zawodów ale to głównie my podtrzymujemy gospodarkę(no może jeszcze rolnicy, bo też mają spory wkład) na taka skalę.

Wiec zamknij ryja gimbusie jeden z drugim i zastanów się czy warto pisać te głupoty spod tagu #bekaztransa

#transport #przemyslenia #oswiadczenie #tir
  • 231
  • Odpowiedz
@korporacion: Przecież ilość godzin którą robicie w pracy jest co najmniej śmieszna, w ogóle przekraczasz minimalną krajową stawkę godzinową czy nie bardzo ? Dodatkowo duża część kierowców tirów to rak polskich dróg myślący że mu wszystko wolno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@korporacion: będziecie jeździć, póki będziecie się opłacać. Tak, patrząc, jak jeżdżą kierowcy tirów, to zastąpienie Was AI jest jak najbardziej możliwe. Przecież Wy nawet nie wozicie ludzi. Acha - mam prawo jazdy.
  • Odpowiedz
@korporacion: nie przegadasz tym frajerom i przegrywom co wszystko widzą tylko z perspektywy swojej piwnicy. Sam nie jestem kierowcą TIRa ale paru znam i są spoko ziomkami. Rozmawiamy przy piwku o ich pracy i ich podziwiam. Nie jest to łatwa robota, ale co taki piwniczak może wiedzieć o pracy jak go mamusia utrzymuje nawet w wieku 35 lat.
  • Odpowiedz
@kravi93: no to chyba twoje zdanie że najbardziej odpowiedzialny zawód na świecie, chciałem ci mirku powiedzieć tylko że nie ma sie z czego śmiać ten zawód potrzebny jak każdy inny , nie wiem czym sie zajmujesz ale to pewnie też potrzebne, napisałem bo #!$%@? mnie to troche że ludzie się śmieją z TIRowców.
  • Odpowiedz